Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja dziś mam mega pechowy dzień, pojechałem do wieliczki umyć auto z minetoo i kolegą - nawet toka wpadł... i co ? zepsuły się cięgna i linki do drzwi - musiałem wysiadać przez drzwi pasażera i nie mam pomysłu jak to naprawić - a wiecie mając 2m wzrostu to wysiadanie przez pasażera w ibizie nie jest dobrym pomysłem.....

 

 

Nawet minetoo może potwierdzić, takiego nerwa złapałem że nawet auta dobrze nie umyłem

 

Moze to nie linka tylko klamka? standard w tym modelu... naprawa jest prosta, zwalasz boczek i wszytsko jest na wierzchu ;) Srubki sa pod plastikiem klamki i pod plastikiem tam gdzie jest przelacznik szyb, reszta na zatrzaskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzyli kolesie z autogeek.net - zrobiłem sobie u nich zamówionko i zgodnie z opisem na stronie "free shipping over 500$", a było grubo ponad - nie było free... A najlepsze jest to, że nie chodziło mi o wysyłkę do PL tylko do US. A że cymbały korzystają z innej firmy kurierskiej niż ta którą musieliby wysłać to się przysapali o dopłatę. Wku...wiłem się i odmówiłem. Teraz muszę szukać Flexa i masę innych gratów gdzieś indziej, albo zdecydować się na dopłatę do wysyłki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mnie ostatnio wkurzyło? 500 i 10 pkt, takze jeszcze 3 i mam po prawku, a moja praca opiera sie głównie o jazdę... :zly:

 

Kolego nie pozostaje nic innego jak skoczyć do Word'a zapłacić koło 350zl i 6 pkt sobie zredukujesz. Po 6 miesiącach powtarzasz rozrywke :P

Ja tez takie cos robiłem, jednak niestety ale prawko i tak mi wzięli ( 29 pkt). Plus tego taki, że udało mi sie zdać od pierwszego więc nie było źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Shadow, zazdroszczę spalania :D u mnie w miescie 15 to norma, a na trasie tak po 12... Rekord na 70l zbiorniku to 600 km. A co mnie ostatnio wkurzyło? 500 i 10 pkt, takze jeszcze 3 i mam po prawku, a moja praca opiera sie głównie o jazdę... :zly:

 

he he też zazdroszczę 15l - u mnie 21-22l :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziś niesamowicie wkur*** gość w warsztacie, gdzie w ostatni czwartek umówiłem się, że przyjadę dziś na 9:00 na regenerację alternatora. A ten mi oświadcza, że nie da rady bo mu kilka samochodów po weekendzie zostało, a sam żłopie kawe na zapleczu z koleżką. No kur***!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziś niesamowicie wkur*** gość w warsztacie, gdzie w ostatni czwartek umówiłem się, że przyjadę dziś na 9:00 na regenerację alternatora. A ten mi oświadcza, że nie da rady bo mu kilka samochodów po weekendzie zostało, a sam żłopie kawe na zapleczu z koleżką. No kur***!

 

A co się ma nawet kawy nie napić bo Tobie alternator padł? :) Myślisz że on się tym przejmuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camel-, Skupiony jak zawsze! :D jechałem ledwo 130, nie pomyślałem, że na dwupasmówce poza zabudowanym będzie ograniczenie do... 60 :dontknow:

Żeby było śmieszniej to przyspieszyłem, żeby zjechać z lewego i przepuścić range'a który leciał deczko szybciej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy ukradli mi wszystkie kołpaki od Seata. Zeby bylo ciekawie centralnie pod blokiem przy latarni... :wallbash::zly:

 

 

Obrazek

 

Nie przejmuj się, mnie z Focusa też gwizdneli kiedyś oryginałły Forda, wystarczyło, że raz zostawiłem samochód na ulicy, a nie na podwórku, gdzie zwykle parkuje.

 

[ Dodano: 9 Sierpień 2011, 14:08 ]

A mnie dziś niesamowicie wkur*** gość w warsztacie, gdzie w ostatni czwartek umówiłem się, że przyjadę dziś na 9:00 na regenerację alternatora. A ten mi oświadcza, że nie da rady bo mu kilka samochodów po weekendzie zostało, a sam żłopie kawe na zapleczu z koleżką. No kur***!

 

A co się ma nawet kawy nie napić bo Tobie alternator padł? :) Myślisz że on się tym przejmuje ?

 

Dlatego zlewam takich mechaników, którzy umawiają się 4 dni wcześniej, a później nawet nie zadzwoni tylko tracę czas, żeby przyjechać, a ten bezczelnie mówi, że dziś nie da rady bo jest zawalony robotą (wspomniana kawka z kolegą). Jest mnóstwo innych mechaników, którym jeszcze zależy na robocie i $.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wkurzył mnie fakt że moje auto od jakiegoś czasu straciło ABS, a dzisiaj to wyszło przy mega awaryjnym hamowaniu. 2x opony są do wywalenia, całe szczęście że musiałem dzisiaj zmienić koła na stary komplet przed całym zajściem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.