Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Dystrybutor

A mnie wkurza budowa obwodnicy na ul.Regulskiej! (tzn. ogólnie to mnie bardzo cieszy, że te trasy się budują ale opłukałam wczoraj po pracy auto i po godzinie wyglądało jakbym na off road'dzie była!). Do połowy jest w błocie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzyła panna z opla astry co zaparkowała na 2 miejscach postojowych i na moją prośbę żeby zaparkował prostopadle jak wszyscy do chodnika, a nie równolegle odpowiedziała że zawsze jest jakiś problem z chołotą z volkswagena no i coś jeszcze dodała ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo parkowania, wczoraj jechałem pod szkołą podstawową gdzie jest jednokierunkowa, i ludzie parkuja przy krawęzniku wiec pzostaje jeden pas ruchu. Babka porsche jechała i poprostu sie zatrzymała na pasie ruchu, wysiadła zamkneła auto i poszła po dzieciaka hehe, najlepsze ze 15 metró dalej miała parking szkolny gdzie mozna parkowac na kilkadziesiat aut wiec zawsze miejsce jest. Co zrobił gość przedemną ?? z wielkim trudem przeciskał sie przez wielki krawęznik przejeżdząjac obok otworzył okno i czymś jej walnął w koło przebijajać i spuszczajac całe powietrze :D:D

w sumie to to nawet popieram coby takich debilek było mniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie dzisiaj lewarek wku :zly:. Rozwalił się i autko pięknie 'pierdykło' o glebe :wallbash: Dobrze, że wszystko całe, a w szczególności ja, bo pare sekund wcześniej miałem głowę w nadkolu...

 

Fajnie, że Ci się udało.

 

Dwa dni temu kolega z innego forum zmieniał skrzynię w swoim aucie, nie wiem na czym był oparty jego samochód, ale skończyło się to tragicznie.. :(

 

Lepiej nie ufać takiemu sprzętowi jak lewarek z bagażnika, a jeżeli już trzeba to przynajmniej wsunąć koło, lub cokolwiek innego pod próg.

Uważajcie na siebie w trakcie pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na siebie w trakcie pracy.

M.in. dlatego, gdy wchodzę pod samochód, to wraz ze mną wchodzi sporo drewna - czasem dobrze jest mieć drewno kominkowe w dużych kawałkach. Gdy się kiedyś zbiorę do przygotowania PSB, to pokażę co i jak... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KR54321,

Nawet nie robiłem tam nic specjalnego, chciałem zdiagnozować popiskiwanie, za które jak się okazało odpowiadała poluzowana blaszka przy tarczy, ale żeby to naprawić musiałbym odkręcić trochę złomu, więc stwierdziłem, że oddam to do mechanika. Dobrze nie zdążyłem wstać i jak nie je*!o :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z tymi lewarkami to jakaś kpina po prostu. Dlatego zamawiając teraz mondeo wziąłem tylko zestaw naprawczy.

A ostatnio 50km przed domem złapałem kapcia i co w bagażniku oryginalny podnośnik puga i i tak nie zmieniałem tylko zadzwoniłem po assistane i wymienił mi pan który przyjechał z warsztatowym podnośnikiem i powiedział, ze ten mój chłam mogę oddać na złom tam sprawdza się najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie Rafał on taki gadatliwy :D bateryjka już musi chyba dogorywać jak się w ten sposób tak szybko wyładowała :/

 

A widzisz, u nas Krzysztof się tak zasiedział :P Bateryjka natomiast ma się dobrze, ale nie jeździłem chyba 2 tygodnie, do tego temperatura, ba, wyjmowaliśmy w tym czasie ten akumulator żeby odpalić inny samochód, więc w sumie miał prawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dwa pierwsze zamówienia kosmetałków to była pewnego rodzaju zajawka, ale teraz od tygodnia czytam i kompletuję bardziej świadomie (oby) nowe zamówienie. Już wychodzi kwota czterocyfrowa i próbuję ją zmniejszyć wywalając rzeczy mniej potrzebne - ale się NIE da! Aaaa, ratunku! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wychodzi kwota czterocyfrowa i próbuję ją zmniejszyć wywalając rzeczy mniej potrzebne -

 

:song::-]:D

 

Mnie zniszczyła wyprawa do IKEA, po "kilka" "niezbędnych" "drobiazgów", oczywiscie trzeba bylo zachaczyć drugi magazym na Pradze itp.

Ale trudno, w tygodniu 2 paczki z fantami, wiec trzeba zacisnąć zęby i szykować "grunt" :D:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Doprawdy, Polska to kraj detailerów. Ktoś odczuwał tak silną potrzebę umycia swojego auta że wszedł mi na posesje i przywłaszczył sobie z ogrodu 2 wiadra, zdezolowanego Washpudla i resztke szamponu CG. Całość warta max 30 zł :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.