Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

J0NES, a jaki przebieg? coś było robione ze skrznką?

 

170 tys km 2005 rok auto nigdy nic ze skrzynia

Czy przypadkiem nie byłó przełaczania biegu na przeciwny gdy auto jeszcze lekko sie toczy ?

Czy nie zdarza Ci się włączać ręcznie N stojąc na światłach ?

 

nie zawsze przy zminaie wciskam hamulec w deske jak juz gdzies jade wrzucam D i tyle zadnych N na swiatlach czy postojach nie a jak stoje na dluzej to P i gasze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chowająca się policja. Zdjęcie zrobione telefonem z około 200 m. Dodatkowo przy drodze robią kawałek oberwanej jezdni ( 5 m długości, 40 cm szerokości), stoi znak 40 i zakaz wyprzedzania. Poza tym znam ciekawsze miejsca gdzie mogliby stanąć a nie na jakiejś wiosce. A przecież mają miejce żeby bardzie się "wychylić" a nie kryją się jak keidyś. Czy nie było czasem jakiejś regulacji prawnej co to takiego zachowania ?

 

imag0185fq.th.jpg

65438501.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, ze licznik nic nie pokazuje.... Ciemność... Rozebrałem pół deski, dokręciłem masy, sprawdzilem wszystkie kostki i nic nie znalazlem...

Już odpala ale od razu gaśnie - jakby immo nie łączył, ale sprawdzilem kluczyk i wszystko z nim ok...

No nic, laweta zamówiona :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt sprawdź bezpieczniki/przekaźniki, szczególnie te od pompy paliwa.

 

J0NES najpierw bym zrobił adaptację skrzyni (jeśli da się we własnym zakresie, jak nie to serwis). poza tym każda skrzynia czasami szarpnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.