Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja czekam na przesyłkę z woskiem Pete 53 i już mnie krew zalewa. Miał być 5/03 a dziś już 7/03 :wallbash:

Przecież mozesz sprawdzić co sie dzieje z paczką po numerze listu przewozowego.

Moze jeszcze nikt jej nie przekazał kurierowi ?

Tak czy inaczej co za różnica, i tak jest za zimno na aplikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem LEDy do podswietlenia tablicy i lampki sufitowej (porzadne Philipsa, nie jakies chinole) i nie niestety nie lubia sie z instalacja CAN w Peugeotach. W pozycji wylaczonej diody delikatnie sie tlą, a przy włączanych rytmicznie migaja... I tym samym pare zl bez sensu wydanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem LEDy do podswietlenia tablicy i lampki sufitowej (porzadne Philipsa, nie jakies chinole) i nie niestety nie lubia sie z instalacja CAN w Peugeotach. W pozycji wylaczonej diody delikatnie sie tlą, a przy włączanych rytmicznie migaja... I tym samym pare zl bez sensu wydanych...

Philips Vision LED? Ja mam takie w Pugu z CANem i działają git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na przesyłkę z woskiem Pete 53 i już mnie krew zalewa. Miał być 5/03 a dziś już 7/03 :wallbash:

Przecież mozesz sprawdzić co sie dzieje z paczką po numerze listu przewozowego.

Moze jeszcze nikt jej nie przekazał kurierowi ?

Tak czy inaczej co za różnica, i tak jest za zimno na aplikację.

U mnie dzisiaj 10 na plusie wiec da radę (Szkocja) a wosk wysłali mi brytyjską pocztą 02/03 i pewnie bez możliwości śledzenia bo żadnych danych mi nie dali, tylko że wysłali. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas207, może trzeba było najpierw troche poczytać a pózniej kupować

 

Kupowalem cos innego i tak wrzucilem przy okazji do koszyka. Nie zmarnuja sie, pojda do innego wozu. A teraz kupie ta CANowe z motohid.pl ;)

 

Philips Vision LED? Ja mam takie w Pugu z CANem i działają git.

 

W jakim Pugu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję sprzedać Glasura (99,5% pełen) + HD-C 75% opakowania 250ml + aplikator bawełniany ori Zymol + słonko DG za 430zł i nie da rady :/:dontknow:

 

Niezbyt dokładnie patrzyłem, ale nie widzę tematu w dziale Sprzedam.

 

Jeżeli faktycznie go tam nie ma, załóż; taki zestaw powinien się sprzedać dość szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na suchym nie ma źle ;)

 

Dokładnie suchy asfalt trzyma bez problemu tylko troszkę trzeba najpierw oponki rozgrzać :evil:

 

Ja dziś woziłem koło od ///M bo wkręcik się znalazł w oponce :oops:

 

Dokładnie, lepiej mi się jeździ przy -5 na letnich niż na zimówce, mówię o suchym asfalcie :)

 

Ciężko o wulkanizatora który ogarnia takie rozmiary ? U mnie to pikuś przy twoich a wulkanizator zadowolony nie był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko o wulkanizatora który ogarnia takie rozmiary ? U mnie to pikuś przy twoich a wulkanizator zadowolony nie był...

 

Zawsze najpierw pytam czy ogarniają takie rozmiary :D ale jak dziś przywiozłem koło to pierwsze pytanie było " O ku**a od czego to koło " :mrgreen::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.