Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kierowca autobusa. Miałem zielone , ruszam a tu na czarwonym autobus jak szalony mi śmignął. W stolicy kierowcy autobusów mają fantazję jak nic. :thumbdown:

 

 

Nie tylko w "stolycy". W Krk kierowcy MPK też często zachowują się jakby prowadzili pojazdy uprzywilejowane, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. teraz wymieniłem przednie zawieszenie, bo okazało sie do zrobienia. razem z robocizną wydałem 850zł(poduszka+łożysko MacPhersona prawego, sworzeń prawy, łączniki stabilizatora + gumy, drążki kierownicze). 2 tygodnie temu wydałem 150zł na wymiane płynu chłodniczego + ogólny przegląd auta.

do zrobienia mam jeszcze: wymiana sondy lambda za katalizatorem, bo wywala błąd. założona jest jakaś uniwersalna, która sie uszkodziła. czekamy na zamiennik w hurtowni, bo oryginał ponad 300zł. musi zostać rozebrany i zdiagnozowany prawy tylny zacisk, bo nie trzyma za dobrze na ręcznym + wymieniony płyn hamulcowy. do wymiany mam jeszcze koło zmiennych faz rozrządu(bolączka tego silnika, renault wymienia na swój koszt jeżeli auto nie jest starsze niż 5lat :/), przy okazji wymienie reszte rozrządu i pompe wody jeżeli będzie taka potrzeba. i wg. mechanika to już będzie wszystko co jest do zrobienia.

wg. mechanika jest jeszcze coś ze sprężarką klimatyzacji, bo jak sie załącza to jest bardzo głośna. w sumie w hondzie miałem tak samo i klimatyzator nic nie mówił. podjade i to zdiagnozuje. może układ jest pusty i smarowania nie ma :o

Kupujesz renowke kup sieciowke :P

Niestety cos w tym jest :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza renowka ktora ktos przywlokl mi pod dom i stoi taka sierotka chyba od miesiaca i blokuje miejsce parkingowe a tych nigdy za wiele .

Ladne samochody, duzo fajnych gadzetow, duzo modeli i silnikow do wyboru, niskie ceny :good: ale awaryjnosc niestety jest koszmarna :(

Lawety pomocy drogowej ktore mijam na ulicy najczesciej woza renowki.

Moze dlatego ze jest ich baaaardzo duzo :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kabina zaciąga powietrze z zewnątrz, wiadomo.

Zamiast bezpośrednio tak jak standardowo teraz wchodzi przez te dwa okienka, w "domku zostaje podgrzane przez 12 grzejników (podłączone do CO) i cieplutkie dociera do kabiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbliża się wiosna i a z nią zaczynają wyłązić dziury zaczynamy testowanie sprężystości zawieszenia, zwrotności oraz zamocowania pląb w zębach :thumbdown:

 

daj spokój :x

mało brakło a wczoraj prawie 200km wracałbym do domu jako trójkołowiec.

ciemno, deszcz, a dziura jak po bombie, odruchowo zwieracze mało nie strzeliły z naprężenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.