Skocz do zawartości

Ford Mondeo , czyli Warszawskie Mieszanie....


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Szanowna Ekipo, uwierzcie mi że klęknąłem przed laptkiem po przebrnięciu przez relację. Gratulują pomysłu, zapału do jego wdrożenia i przede wszystkim zgromadzenia tak silnej ekipy :good:

 

Studio - :shock: wymiata!!!

 

kukis - trochę wstyd :o:mrgreen:

 

i jeszcze mała uwaga co do "zdjęcia pamiątkowego" :) ... jest takie powiedzenie, że wiktoria ma wielu ojców... tak i do zdjęciu zapozowało zostało kilku forumowiczów, którzy na zdjęciach z prac pojawiają się jedynie ze znacznie lżejszymi od polerek maszynami w ręku - zgaduję że to Iphony :mrgreen::mrgreen:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

Tak właśnie pomyślałem :D:D:D:P:P:P

 

 

 

 

A co do relacji i samego zamieszania to pomysł fajny ale trochę zabrakło "kierownika" dlatego następnym razem zamiast Iphona w ręku :mrgreen: pomogę jak mogę :-]:-]

 

 

tzn. jakieś przedarcie , hologramiki itp macie jak w banku :mrgreen:

 

Kto następny ??? :-]:-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam dwa słowa od siebie.

 

Przede wszystkim chciałem podziękować wszystkim za ich wkład w prace efekt jak na moje nie wprawne jeszcze oko rewelka, jest kilka uwag ale tym wiedzą osoby które brały udział w projekcie lub dokonywały oględzin po zmaganiach ale jak na 10h to i tak efekt robi wrażenie :)

 

kukis - trochę wstyd
ale o co chodzi ?

 

Arku tak projekt pro bono każdy używał swojego sprzętu i materiałów :)

 

Mam tylko uwagę/pytanie kto na litość boską rozłożył elektryczne lusterka na chama ?!?! bo teraz to ani drgnął ani w jedną ani w drugą stronę i nie wiem co z tym zrobić !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko uwagę/pytanie kto na litość boską rozłożył elektryczne lusterka na chama ?!?! bo teraz to ani drgnął ani w jedną ani w drugą stronę i nie wiem co z tym zrobić !!!

 

nie wiem kto to zrobił, ale spróbuj na wyłączonej stacyjce ustawić je w pozycje 0, odczekaj jakiś czas i po uruchomieniu stacyjki zobacz czy zareagują jak będziesz je ustawiał w inną pozycję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kto to zrobił, ale spróbuj na wyłączonej stacyjce ustawić je w pozycje 0, odczekaj jakiś czas i po uruchomieniu stacyjki zobacz czy zareagują jak będziesz je ustawiał w inną pozycję

 

 

Słuchaj Łukasz albo na spocie albo u MX zobaczymy co sie z tym stało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie i Panie szacunek wiadomo za pracę i poświęcony czas. Ale takie relacje fajnie się ogląda i na pewno atmosfera była super. Ja niestety nie dałem rady przyjechać bo praca a i tak bym pewnie przydał się do odśnieżania wjazdu :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakaś fajna relacja. Bardzo zazdroszczę pracy w tak doborowym towarzystwie :good: Musi być mega fajnie polerować w tyle osób..Co do mondka to bardzo fajnie ta czerń wyszła, chyba w delikatny granat wpada...czekam z niecierpliwością na kolejne relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Fajny spocik Wam się udał. Szkoda tylko, że osoby na zdjęciach nie są podpisane nickiem z forum, fajnie było by po kojarzyć twarze z nickami :)

 

Mnie podpisal Piotrek raz :D

Poza tym mam bluze pod kolor auta, wiec latwo zobaczyc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterka opanowane za n-tym podejściem zaskoczyły ale wcześniej ręcznie je musiałem potraktować bo nie reagowały na joystick tak jak powinny.

Nie ma co panikować,gdyby to można było zepsuć tak, to by nikt tego nie montował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.