Skocz do zawartości

Ford Mondeo , czyli Warszawskie Mieszanie....


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przeciez to byla szybka polerka, przy normalnej korekcie pewnie zostaloby to zmienione, ale tak...

Szybka , wolna , normalna, nienormalna... dla mnie bez znaczenia...

Każda praca z błyskotkami razi mnie w oczy... , uważam że nie powinno ich być... :? Takie me zdanie ...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja fajna. Samochód zdecydowanie odżył po wszystkich zabiegach.

Jednak czasami po zdjęciach mam wrażenie iż osób było zbyt dużo i panował zamęt.

Aż się boję waszego następnego spotkania kiedy to ma być jeszcze większa ekipa remontowa.

Tak czy siak gratuluję pomysłu i udanej pracy - Naprawdę rewelacja.

 

fajna ralacja no i sam projekt :) Lubie bardzo takie projekty ! :)

Maciek to kiedy robimy riposte kolegą? :-]8-):kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak czasami po zdjęciach mam wrażenie iż osób było zbyt dużo i panował zamęt.

tak jak pisał Evo, osób jak na taki jednodniowy spontan było za mało, co innego jakby zabawa trwała dwa dni ale na to raczej mało kto by się pisał. Dwie, trzy roboczo-osoby :evil: więcej i pewnie udało by się zrobić wszystko na tip top. Niestety nie wszyscy mogli dotrzeć na czas jak i pozostać do końca, ale suma sumarum, jak na pierwszy raz było OK :good: Trzeba również spojrzeć na to z innej strony, nie przyjechaliśmy na spota aby zapiiiiii cały dzień non stop, to miała być bardziej zabawa, musiał być więc i czas na pogaduchy, żarty, chwile odpoczynku i relaksu...ale to czuje się dopiero będąc na miejscu :evil:

 

Każda praca z błyskotkami razi mnie w oczy

nie trudno się z Tobą nie zgodzić, sam obrączki też nie zdjąłem (pomimo iż zegarek poszedł do pudła) :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja fajna. Samochód zdecydowanie odżył po wszystkich zabiegach.

Jednak czasami po zdjęciach mam wrażenie iż osób było zbyt dużo i panował zamęt.

Aż się boję waszego następnego spotkania kiedy to ma być jeszcze większa ekipa remontowa.

Tak czy siak gratuluję pomysłu i udanej pracy - Naprawdę rewelacja.

 

fajna ralacja no i sam projekt :) Lubie bardzo takie projekty ! :)

Maciek to kiedy robimy riposte kolegą? :-]8-):kox:

 

Ty wiesz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Konkurs jest dla autorów RELACJI, a nie autorów PRAC , także moim zdaniem wszystko jest jasne..... ;):-]:D

Jaka przebiegła swołocz :evil::lol::lol::lol:

 

Ale gratki zabawy :good::good::good:

Mondzio odżył :good::good:

Szkoda, że nie mogłem być, bo sądzę, że bym wiele się nauczył :good:

Ale widać , że mało czasu było bo na felgach nie wylądowało żadne FK, Shield czy inny Autbahn :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widać , że mało czasu było bo na felgach nie wylądowało żadne FK, Shield czy inny Autbahn :kox:

 

Raczej na kołpaki :P

 

Fajnie się ogląda taką relację i generalnie fajny pomysł na spota :good: Jestem tylko ciekaw jak by mi się pracowało w tak szerokim gronie :) Na pewno byłoby wesoło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.