Skocz do zawartości

Sonax Xtreme Briliant Shine Detailer


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Bjie glasura na leb :-]

po co wydwac tyle kasy i spedzac tyle czasu jak wytstarczy to :?:

Jedynie wytlumacznie to ze to choroba :-]

Jeśli chodzi o kropelkowanie to mozliwe, ale jeśli chodzi o wygląd po woskowaniu to według mnie woski dają znacznie lepszy wygląd :P No i oczywiście cała otoczka związana z woskowaniem :-] Mimo to Sonax świetna rzecz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak go usunac? Bede robil korekte lakieru i chcialbym dobrze oczyscic lakier. Mam Tenzi Prix, Piane Tenzi Truck (ale wiem, ze ona nie sciagnie BSD), glinke i Dimera. Niestety nie mam zadnego cleanera.

 

Po glince na lakierze powinna zostać tafla wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że niektórzy mają totalnie własne teorie pomimo naocznych testów robionych przez użytkowników z niemałym doświadczeniem...

Z moich "badań" wynika, że glinka czasem nawet potrafi "wskrzesić" pozatykane woski itp ;)

 

Takie OT mi sie nasunęło...

Dobrze, że ValetPro wprowadziło trzy stopnie cięcia glinek, bo samą żółtą za mało rys ściągałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz pisałem ale Prickbort, oprysk z ValetPro pH Neutral + Surfex HD via PA, mycie WC White Satin i żółta glinka ValetPro dały radę 2-tygodniowemu Sonaxowi BSD. Tydzień wcześniej pięknie kropelkował na bezdotyku.

Co prawda zauważyłem miejsca gdzie minimalny sheeting jeszcze występował ale było ich tak mało, że można tę kwestię pominąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po glince ? Tafla wody ? ;)

 

A nie ? :shock:

 

[ Dodano: 10 Czerwiec 2013, 21:12 ]

Widać, że niektórzy mają totalnie własne teorie pomimo naocznych testów robionych przez użytkowników z niemałym doświadczeniem...

Generalnie udzielanie się na forum polega na zabieraniu głosu na podstawie własnych doświadczeń.

 

U mnie 3 czy 4 miesięczny BSD wysiadł po Magi i glince.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.