Skocz do zawartości

Sonax Xtreme Briliant Shine Detailer


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

CQ będzie bez reloada, a gdyby się wydłużyły okresy pomiędzy myciem, to PNS da pewność że wszystko jest jak należy. Poza tym odpychanie wody i łapanie brudu przez PNS + Brilliant jest lepsze od samego Brillianta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ogarnąłem trochę auto i nałożyłem sonaxa. Honda po zimie brudna i zasyfiona. Opsikana turboopryskiem, odczekane 5 min, potem superhiperturboproszek, te dwa etapy powtórzone jeszcze raz, następnie szampon duraglossa, mycie i płukanie ostatnim programem. Auto na bok i zabrałem się za suszenie fluffym. Jak skończyłem to ogarniałem trochę środek wiec przez chwile jeszcze sobie to co zostało po fluffym odparowało. Na tak "przygotowane" auto nałożony sonax. Zeszło mi równo 20ml bo tyle miałem nabrane strzykawką i przelane do buteleczki i akurat starczyło. Zaznaczę ze był 1stopień C powyżej zera. Kiedyś jak próbowałem fast&shine od DG to przy 5 stopniach się mazał i ciężko się pracowało. Z sonaxem nie było żadnych problemów. Zapach to wg mnie jakaś pinacolada. Jakby mi to ktoś podstawił pod nos jakbym był pod wpływem to bym pewnie łyknął myśląc, że to jakiś fajny drink :-] . Naprawdę zapach super i czuć go podczas aplikacji. Sonax nakładany i polerowany mikrofibrą Cobra. Niestety było już szaro, a lampy na bezdotyku niewiele pomagały mojej komórze wiec jakoś filmów kiepska. Efekty poniżej.

 

1db6078ecf39fa91gen.jpg

61ba7ebd439a56ebgen.jpgfcbb715204aba361gen.jpg

 

Krótko mówiąc jak na QD, a nawet QWax jestem MEGA zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie warunki aplikacji podobne jak u darfe, dwumiesięczny Coli w nie najlepszym już stanie, sporo smoły i lotnej rdzy, a mimo to sonax daje radę, jestem pod wrażeniem :kox:

 

Dzisiejszy przelotny deszcz, auto po ~25-30km więc nie było jakieś super czyste, a mimo to:

20130225_145943.jpg

20130225_145950.jpg

20130225_151030.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się jednak test długodystansowy :P . Sonax leży od 19dni przejechane ponad 1500km. Myty 2 razy "Prestą do ciężarówek " :-] raz opłukany Tenzi Truck 1:3 Jak widać ma się świetnie. 8 dni temu nałozyłem na tylną klape na testy po lewej stronie oryginał. Natomiast po prawej rozcieńczony 1:1 z wodą destylowaną. Widac minimalna różnice w gorszym odprowadzaniu wody po prawo (wersja rozcieńczona) Ale i tak nie jest zle

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje rade 8-)

 

i fajnie pachnie :)

 

mysle, ze dobry zakup, przy tej wydajnosci ta 5l banka to dozywotnio juz bedzie :lol::lol:

 

[ Dodano: 26 Luty 2013, 20:02 ]

Zapowiada się jednak test długodystansowy :P . Sonax leży od 19dni przejechane ponad 1500km. Myty 2 razy "Prestą do ciężarówek " :-] raz opłukany Tenzi Truck 1:3 Jak widać ma się świetnie. 8 dni temu nałozyłem na tylną klape na testy po lewej stronie oryginał. Natomiast po prawej rozcieńczony 1:1 z wodą destylowaną. Widac minimalna różnice w gorszym odprowadzaniu wody po prawo (wersja rozcieńczona) Ale i tak nie jest zle

 

 

 

o widze kolega zlosnika ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.