Skocz do zawartości

Znalezione w sieci... samochody


Swoop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 852
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale kupa :shock: , coś mi sie wydaje że niektórzy swoje tuningi powinni skończyć na golfach, a nie co rusz kolejny klasyk zwieśniaczony. :?

 

Wiekszych herezji dzisiaj na forum nie przeczytalem, a naprawde bylo w czym wybierac :song::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę problemu. W muzeach są klasyki w stanie 'fabryka' i tak być powinno, grupa osób decydujących się na full ori- też fajnie, ale moim zdaniem miło pooglądać zrobione ze smakiem wariacje na temat starych fur, szczególnie że ta wygląda ciekawie, a nie jestem fanem turbogleby itp. Z resztą lepszy taki niż 'fabryka' ruda bardziej niż rodzina Weasley'ów :roll:

 

Co innego gdyby tu wrzucił spoiler z norauto, LPG, remusa i lexus look'i... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa auta ktorych nie powinno sie w ten sposob zmieniac, niestety... air ride ma grupe odbiorcow ale od klasyki powinni oni zostawic w spokoju...

Akurat ten Karmann nie ma air'a... ;)

 

to tym bardziej lipa ze nie mozna go normalnie postawic zeby wygladal normalnie.... z reszta nie wazne, wszyscy milosnicy tuningu nigdy nie zrozumieja ze komus sie to po prostu nie moze podobac, nic nie mam do duzych kol, opon nalesnikow i obnizaniu aut, ale musi byc to z glowa, a nie pozniej taki czlowiek jedzie po miescie 20km/h wszystkich blokujac bo modli sie zeby nei zahaczyc o studzienke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież te zmiany są odwracalne więc co za problem :)

a nie pozniej taki czlowiek jedzie po miescie 20km/h wszystkich blokujac bo modli sie zeby nei zahaczyc o studzienke...

W poniedziałek w drodze do pracy nikt takim autem ci ruchu nie zablokuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowie o tym konkretnie tylko o fanach gleby w dziurawym golfie na stalowkach, bo gleba musi byc. obnizenie auta jak najbardziej za, ale wg mnie do minus 40-50mm, pozniej juz linia auta jest zniszczona.

 

A jakby jechala jakas alfa na zajebiaszczych felgach, bez grama rdzy, trac miska o ziemie to juz byloby okej, no nie? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowie o tym konkretnie tylko o fanach gleby w dziurawym golfie na stalowkach, bo gleba musi byc. obnizenie auta jak najbardziej za, ale wg mnie do minus 40-50mm, pozniej juz linia auta jest zniszczona.

 

A jakby jechala jakas alfa na zajebiaszczych felgach, bez grama rdzy, trac miska o ziemie to juz byloby okej, no nie? :o

 

nie, nie bylo. na szczescie alf z taki obnizeniem jest moze kilka w PL. wiekszosc schodzi do max 60mm, gdzie jeszcze da rade na tym szybko przeleciec po miesice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.