Skocz do zawartości

Mycie ręczne/myjnie bezdotykowe - Wrocław


Manolito77

Rekomendowane odpowiedzi

Myjnia przy ul. Kępińskiej jeszcze troszkę podziała.

No to gitarrra!!! :good:

Akurat jak wrócę w poniedziałek z urlopu z Władka to będę mógł ogarnąć auto. Tak jak za 2 tygodnie kiedy wrócę z następnego urlopu na Słowacji. :song:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem opłukać z kurzu auto na ehrle na krakowskiej. Dostałem info od pracownika z autobliźniaka żeby nie używać wody demineralizowanej. Klienci wczoraj narzekali, że zostają plamy na lakierze i uszczelkach. Pewnie w tygodniu jakiś serwis naprawi to.

 

Tomek ta myjnia to sorry gregory ale pożal się... u mnie zostawia straszne plamy na całym aucie (osad jakiś biały). Czekam na otwarcie myjni na Krakowskiej i mam nadzieję że z sąsiadem z Radwanic się kiedyś wybiorę na wspólne mycie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na Kępińskiej około 20:30-21:00 i myjnia dała radę z robalami po 500km trasie z Władka.

Za tydzień jeszcze trasa Wrocław - Besenova - Wrocław więc też będzie opcja do mycia.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Tomek ta myjnia to sorry gregory ale pożal się... u mnie zostawia straszne plamy na całym aucie (osad jakiś biały). Czekam na otwarcie myjni na Krakowskiej i mam nadzieję że z sąsiadem z Radwanic się kiedyś wybiorę na wspólne mycie

 

Na Krakowskiej to można ewentualnie opłukać dywaniki gumowe. Niestety jest to chyba najgorsza myjnia w mieście. Podpowiem, że znacznie lepiej radzi sobie myjnia na Lukoil'u na Bardzkiej. Tyle tylko, że ostatnio coś strasznie skrócili czas mycia za 1 zł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że właściciel nie ma nic przeciwko temu, że to info tu wrzucam.

Kępińska zostaje jeszcze do końca września - co mnie mocno cieszy. Tak to ocenia Michał "Bulpit", z którym rozmawiałem na myjni przedwczoraj wieczorem na miejscu.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manolito77, a jakieś szczegóły apropo nowej lokalizacji też mówił, tzn. gdzie na Krakowskiej ona stanie, ile stanowisk i kiedy się tego można spodziewać?

 

Druga sprawa, rozmawiałem na Kępińskiej kilka miesiący temu z człowiekiem od CMK myjnie, wspominał coś o swojej nowej myjni na Karkonoskiej (tudzież w okolicy tejże ulicy), ktoś coś wie na ten temat? Nie miałem już potem przyjemności go spotkać, a strona internetowa cmkmyjnie.pl milczy sobie póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa, rozmawiałem na Kępińskiej kilka miesiący temu z człowiekiem od CMK myjnie, wspominał coś o swojej nowej myjni na Karkonoskiej (tudzież w okolicy tejże ulicy), ktoś coś wie na ten temat? Nie miałem już potem przyjemności go spotkać, a strona internetowa cmkmyjnie.pl milczy sobie póki co.

stoi gotowa, wypasiona, z banerem na płocie "wkrótce otwarcie" już od dawna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoi gotowa, wypasiona, z banerem na płocie "wkrótce otwarcie" już od dawna...

 

Myjnia przy ul. Karkonoskiej nie jest wyprodukowana przez CMK myjnie.

Jedyna do tej pory myjnia we Wrocławiu wyprodukowana przez nas to myjnia przy ul. Kępińskiej 1. W tym roku powstanie jeszcze jedna we Wrocławiu ale do czasu uzyskania PnB nie zdradzę lokalizacji.

Pozdrawiam Zespół CMK myjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manolito77, a jakieś szczegóły apropo nowej lokalizacji też mówił, tzn. gdzie na Krakowskiej ona stanie, ile stanowisk i kiedy się tego można spodziewać?

Nie padło miejsce odnośnie konkretnej lokalizacji a i ja też jakoś nie wnikam bo dla mnie to już mocno odległa miejscówa. Póki co cieszę się, że jeszcze działa Kępińska bo mam rzut beretem od jamy.

Co do startu na Krakowskiej to zapewne nie wcześniej jak początek roku przyszłego, mooooooże sama końcóweczka obecnego choć jeśli się jeszcze przedłuża procedura ze zdobyciem PnB to pewnie bardziej początek 2014.

To są oczywiście tylko moje prywatne rokowania.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na Kępińskiej zmieniły się ceny (czasy)? Podjechałem sobie ostatnio moim Jagiem XJ longiem (czyli ze 2x więcej blachy niż w dotychczas mytych pojazdach), wrzuciłem 2 zecisze ,zapianowałem cały i nie wiedziałem co dalej pianować :) wystarczyło mi jeszcze na pół samochodu.

Kwestia nabytej wprawy (nie miałem wiele okazji), czy zmienił się czas?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie czasów przy Kępińskiej.

Od samego początku funkcjonowania myjni po dziś dzień czasy są takie same i nigdy nie były zmieniane.

 

[ Dodano: 13 Wrzesień 2013, 12:43 ]

Myjnia przy Kępińskiej działa do 6.10.2013

6 października (niedziela) jest ostatnim dniem funkcjonowania myjni.

Od 7 października (poniedziałek) rusza rozbiórka.

 

Przybliżony czas uruchomienia i oddania do użytkowania myjni w nowej lokalizacji (ul. Krakowska) podam już niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja po powrocie ze Słowacji wczoraj podjechałem na Kępińską z nadzieją, że może się coś jeszcze przesunęło z rozbiórką to bym sobie auto po trasie ogarnął. Jednak nie ma zmiłuj - zobaczyłem jedynie, ze rozbiórka myjni się rozpoczęła i nici z mycia. Trzeba będzie ręcznie auto gdzieś ogarnąć.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.