Skocz do zawartości

Co tutaj leży ?


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wynik miał być dopiero dzisiaj wieczorem, ale padła poprawna odpowiedz.

 

Po stronie kierowcy leży:

CCEDD131706D617A9DD30ED9105FAAD2.jpg

:mrgreen:

Kosztuje całe 18 złotych :roll:

Bardzo ładny zapach ( płatki mydlane ), docieranie bez najmniejszego problemu nawet gdy przyschnie, na jasnym lakierze można zauważyć podbicie szklistości. Lakier po aplikacji jest śliski.

 

Według mnie produkt nie odbiegający jakością od Colli, FK ...

Dziękuję wszystkim za zabawę.

kaskra1, :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, dobry strzał :) Żółwiki to naprawdę dobre LSP. Pamiętam jak testowałem ich sealant Gloss Guard - nie dość, że miał piękny beading to jeszcze trzymal prawie 3 miechy...

 

turtle_wax_gloss_guard.jpg.thumb_100x230.jpg

 

Tak było po miesiącu (w HD)

 

 

 

koszt: 26 pln - dostępny w bepsie... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółwiki to naprawdę dobre LSP.

 

To trochę za mocne słowa moim zdaniem - ale ten jeden selant jest na prawdę niezły.

 

Ten z PTFE to chyba jednak nieco inny produkt. Ciekawe czy równie udany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artih, z PTFE mam i zanim tu trafiłem używałem i z perspektywy czasu mając już w miarę rozbudowany arsenał szału wg mnie nie robi. Kropelki może miał w miarę fajne, ale strasznie krótko siedział. Po kilku dniach na bezdotyku potrafił leżeć i kwiczeć. Być może to wina też tego, że wtedy nie wiedziałem co i jak i po umyciu jednym wiadrem od razu smalcowałem 8-) Być może niedługo położę go zgodnie ze sztuką na taty parcha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podejrzewam, że ten z PTFE jak inne środki na PTFE może nie grzeszyć trwałością.

 

To jednak inny produkt niż Turtle Wax Platinum Series Extra Gloss - ten robi duże wrażenie właśnie trwałością :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, będziesz informował o trwałości ?

 

Raczej nie. Jeżeli do zimy nie znajdę nic innego, ciekawego to położę na Seicento 50:50 z Colli lub FK, i zrobię test z prawdziwego zdarzenia. Jak chcesz to mogę Ci odlać trochę to sprawdzisz sobie sam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turtle ICE dla mnie i tak zawsze bedzie mistrzem. Pamietam jak dzis piękny słoneczny dzien lipca 2009, kiedy to kupilim coś droższego, żeby smarować 2miesięczny mamowóz. Płukanie na pobliskim bezdotyku, potem niebieska gąbeczka plus ICE, cały dzien potem z tatą staliśmy i cmokaliśmy. Na przestrzeni czasu muszę powiedzieć, że efekt wizualny był serio dobry :mrgreen: Trwałości nie pamietam, ale w sumie można powiedzieć, ze dzięki niemu zacząłem szukać po internatach czym czyścić skory, trafiłem na SV i tak juz sie potoczyło.

 

FENK JU TERTYLŁOKS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.