Skocz do zawartości

Zestaw Glinka + Spray SONAXa


PN

Rekomendowane odpowiedzi

No za te pieniądze, to chyba jest najatrakcyjniejsza oferta glinki, tylko.... czy ktoś tego używał...? Jakieś opinie

 

Ja mam, używałem, to się coś wypowiem, choć fachowcem nie jestem ;) Moim zdaniem glinka jest coś jakby zbyt twarda, oczywiście pomoczenie w gorącej wodzie pomaga, niemniej jednak trzeba uważać, bo można zostawić trochę hologramów... Poza tym jest ok, jeśli się jej nie przemoczy i nie wysuszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Witam

 

w temacie o produktach nie polecanych "KANAR" napisał :

 

Glinka sonaxa, choćby nie wiem jak długo jak człowiek gniótł i moczył w cieplej wodzie to i tak zostawiała mi hologramy, przetestowane na 3 własnych autach. Do poślizgu najpierw był użyty dołączony oryginalnie środę a później woda z goldclasem.

 

Ja osobiście nie używałem więc się nie wypowiem ale została mi w głowie wypowiedź Kanar-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje używać glinki sonaxa...

również oddaje głos na to że jest dość twarda, dzięki ugniataniu/rozgrzaniu staje się miększa ale i tak trzeba bardzo delikatnie jej używać bo można zrobić sobie więcej pracy.

 

W odniesieniu do innej glinki np. meg`sa jest bardzo twarda ALE 'nie rozpada się' kiedy użyjemy z mieszanką (woda+szampon).

 

Raczej bym go właśnie nazwał lubrykantem/sprayem poślizgowym bo żadnych właściowści oprócz poślizgu nie zauważyłem. Za to ładnie pachnie ;-) cytrynowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

w temacie o produktach nie polecanych "KANAR" napisał :

 

Glinka sonaxa, choćby nie wiem jak długo jak człowiek gniótł i moczył w cieplej wodzie to i tak zostawiała mi hologramy, przetestowane na 3 własnych autach. Do poślizgu najpierw był użyty dołączony oryginalnie środę a później woda z goldclasem.

 

Ja osobiście nie używałem więc się nie wypowiem ale została mi w głowie wypowiedź Kanar-a

 

ostatnio postanowilem, dac tej glince ostatnia szanse na moim passacie, wzialem duza miche z goraca (goraca!!) woda i co chwila w niej moczylem glinke i jakos poszlo ale strasznie meczace to bylo, ale nie polecam, lubrykant poza ladnym zaopachem jest marny, lepiej dolozyc i cos lepszego kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

DodoJuice Born to be Slippy oraz jasna glinka Dodo - całkiem fajny zestaw, ale ja moczę zawsze w gorącej wodzie, natomiast gdy w pomieszczeniu mam 20 stopni bez problemu w rekach się zagniata.

 

Glinka z APP niebieska na wodzie z szamponem

(twarda, ale działała, moczenie w gorącej wodzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam dwie od Sonaxa żółtą z zestawu i niebieską (klocek)...

 

No i niestety, potwierdzają się opinie przedmówców... Jest twarda, zostawia hologramy, poza tym po kilkukrotnym przejeździe zaczeły się dziać dziwne rzeczy - glinka zrobiła się jak zżuta guma do żucia.

 

Polecam ewentualnie przed jakąś korekcją lakieru gdzie hologramy i tak będą usuwane.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że Sonax w serii Xtreme oferuje zestaw: żółta glinka + Spray poślizgowy (QDetailer?) za... PLN 47,99.

 

No za te pieniądze, to chyba jest najatrakcyjniejsza oferta glinki, tylko.... czy ktoś tego używał...? Jakieś opinie?

 

Hmm, tanie nie zawsze znaczy dobre. Ja polecam glinkę Diamondbrite - różową. Kosztuje ponad 200 złotych, ale wystarcza na bardzo długo, przechowuje się ją w wodzie i dzięki temu cały czas wygląda jak nowa.

 

Ostrzegam tylko, żeby nie kupować jej u przedstawiciela w Warszawie, bo to inny produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do reklamy swoich produktow mamy odpowiednie dzialy. i na jakiej podstawie twierdzisz, ze w wawie maja inny produkt skoro nazywa sie i wyglada identycznie? i skoro polecasz, to chcialem sie spytac, z jakimi innymi glinkami masz porownanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.