Skocz do zawartości

Myjnia samoobsługowa - Katowice


t_scarf

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy w okolicach Piekarach Śląskich/Radzionkowa/Bytomia są jakieś myjnie gdzie można bez stresu podjechać z własną chemią? Oczywiście tylko jak na myjni nie ma tłumów

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Moderator
18 minut temu, Marcin2210 napisał:

Szukam miejsca do samodzielnego umycia auta czy ktoś z użytkowników odpłatnie udostępni takowe miejsce?

Dzięki za info.

a skad jestes ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2018 o 14:38, kudlaty86 napisał:

Panowie, czy w okolicach Piekarach Śląskich/Radzionkowa/Bytomia są jakieś myjnie gdzie można bez stresu podjechać z własną chemią? Oczywiście tylko jak na myjni nie ma tłumów emoji6.png

Może złota łopata, ale myjka BKF w Bytomiu-Miechowicach na ul. Frenzla (mam cichy deal z właścicielem) i autospa na ul. Korola w Tarnowskich Górach. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

hej,

ja kiedyś drążyłem temat próbując podnająć miejsce na myjni jednak właściciele nie chcieli się zgodzić, obecnie szukam garażu/małej hali z dostępem do wody i kanalizacji i osób chętnych do złożenia się na czynsz.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Marcin2210 napisał:

hej,

ja kiedyś drążyłem temat próbując podnająć miejsce na myjni jednak właściciele nie chcieli się zgodzić, obecnie szukam garażu/małej hali z dostępem do wody i kanalizacji i osób chętnych do złożenia się na czynsz.  

Chętnie bym partycypował w kosztach takiego przedsięwzięcia, jednak przy kilku (nastu) osobach chetnych miałoby to większy sens. Fajnie byłoby mieć takie miejsce i jeszcze trzymać tam swoją chemię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, turzol napisał:

Chętnie bym partycypował w kosztach takiego przedsięwzięcia, jednak przy kilku (nastu) osobach chetnych miałoby to większy sens. Fajnie byłoby mieć takie miejsce i jeszcze trzymać tam swoją chemię .

myślę, że parę chętnych osób sie znajdzie, na razie nie mogę znaleźć garażu. Jeśli ktoś z forumowiczów ma namiary na garaż/myjnię/małą halę pod wynajem proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 13.07.2018 o 21:53, Michał126 napisał:

Może złota łopata, ale myjka BKF w Bytomiu-Miechowicach na ul. Frenzla (mam cichy deal z właścicielem) i autospa na ul. Korola w Tarnowskich Górach. 🙂

Moim zdaniem warte odnotowania: obok tej myjki BKF w Miechowicach, powstała... druga myjka BKF. Tak, to nie żart. Ta starsza - czerwona - ma trzy stanowiska, oprócz lancy szczotkę (brrrrr, biedny lakier), odkurzacz i nalewak płynu do spryskiwaczy, a ta nowa - granatowa - ma pięć stanowisk, oprócz lancy drugą lancę z pianą aktywną i odkurzacz. Druga jest na terenie stacji diagnostycznej Diagnocar. Przedsięwzięcie tyleż karkołomne, co opłacalne dla użytkowników, bo o ile wolę tę starszą myjkę, gdzie nie niepokojony myję ręcznie samochód nawet raz na tydzień, to bardzo fajnie, że na tamtej jest piana, a nie tylko szampon aktywny i proszek, jak na starszej. Piana jest bardzo gęsta, lekko różowa, ma zapach wiśni i bardzo dobrze siedzi na lakierze. Nie wiem co to za produkt, bo pewnie jakiejś firmy zaopatrującej stricte myjnie, ale bardzo podobny do Tenzi Neutral Magic Foam Pink.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Michał126 napisał:

Moim zdaniem warte odnotowania: obok tej myjki BKF w Miechowicach, powstała... druga myjka BKF. Tak, to nie żart. Ta starsza - czerwona - ma trzy stanowiska, oprócz lancy szczotkę (brrrrr, biedny lakier), odkurzacz i nalewak płynu do spryskiwaczy, a ta nowa - granatowa - ma pięć stanowisk, oprócz lancy drugą lancę z pianą aktywną i odkurzacz. Druga jest na terenie stacji diagnostycznej Diagnocar. Przedsięwzięcie tyleż karkołomne, co opłacalne dla użytkowników, bo o ile wolę tę starszą myjkę, gdzie nie niepokojony myję ręcznie samochód nawet raz na tydzień, to bardzo fajnie, że na tamtej jest piana, a nie tylko szampon aktywny i proszek, jak na starszej. Piana jest bardzo gęsta, lekko różowa, ma zapach wiśni i bardzo dobrze siedzi na lakierze. Nie wiem co to za produkt, bo pewnie jakiejś firmy zaopatrującej stricte myjnie, ale bardzo podobny do Tenzi Neutral Magic Foam Pink.

ja ostatnio często jestem na tej nowej przy Al. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach. Co prawda są kamerki, ale nigdy nie widziałem tam nikogo z obsługi, a poza tym nie zauważyłem regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Michał126 napisał:

Druga jest na terenie stacji diagnostycznej Diagnocar.

To ja głupi szukam myjni z pianą w Bytomiu, a tu taki rodzynek. Dzięki za wiadomość muszę podjechać i przetestować. Jakby jeszcze na Stroszku takie coś popełnili byłoby święto 😀😀👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, davor napisał:

ja ostatnio często jestem na tej nowej przy Al. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach. Co prawda są kamerki, ale nigdy nie widziałem tam nikogo z obsługi, a poza tym nie zauważyłem regulaminu.

Na Ohio mam nie po drodze, więc w TG jeżdżę na Ehrle na BP, ale też słyszałem bardzo pochlebne opinie o tej myjce. Ponoć jest piana, prawda to?

8 minut temu, Bliźniak napisał:

To ja głupi szukam myjni z pianą w Bytomiu, a tu taki rodzynek. Dzięki za wiadomość muszę podjechać i przetestować. Jakby jeszcze na Stroszku takie coś popełnili byłoby święto 😀😀👍

Czemu głupi? To nowa myjka 🙂 Dla zasady nie będę wiernym klientem, ale jak przyjdzie mi tylko opryskać auto i wysuszyć na obwodnicy - czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myjnia w Miechowicach przetestowana, piana aktywna fajna, kolorek wiśniowy. Myjnia czysta, kilka stanowisk, chętnych nie brakuje. Stara myjnia proszkowa przez płot raczej pusta. Dla fanów czystego auta ( moja żona mówi , że to już fobia) kilkanaście metrów od myjni jest fajny sklep w którym kupiłem  CarPro EliXir.  Będę tam zaglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam 

Panowie otworzyła się bardzo fajna myjnia bezdotykowa w Sosnowcu przy ul. Jana III Sobieskiego 30 . Myjnia bardzo fajna bo jest usytuowana w miejscu zaciemnionym. Myłem dzisiaj na niej Skodzinkę i moje spostrzeżenia:

1) Piana aktywna siedzi jak dzika 7-10 minut posiedziała by dłużej ale się małżonce śpieszyło. Piana zmiękcza co ma zmiękczyć, usuwa co ma usunąć.

2) Właściciel udostępnia rozcieńczony deironizer we własnych butelkach, producenta ciężko określić. Działa słabiej niż D-Tox ale dał rade na średnio przybrudzonych alusach. Mega plus nigdzie sie nie spotkałem aby ktoś dawał chemie od siebie za free. Ale oczywiście znalazł się jakiś czereśniak ktòry  odlewał sobie przy myciu samochodu deiona dla siebie i czy długo będzie jak jest to ciężko określić.

3) Klucz programu!!! Własciciel  nie ma problemu aby umyć auto na dwa wiadra, następnie je spłukać na bezdotyku  i wytrzeć obok. Szczególnie że jest miejsce gdzie to zrobić.

Dla mnie od dzisiaj najlepsze miejsce do mycia samochodu w rejonie Sosnowca i najbliższych okolic. Na dzień dzisiejszym mogę z czystym sumieniem polecić tą miejscówkę.

Ps. A dla mnie napewno aktualnie najbliższe 🙂

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Moderator
2 godziny temu, ktw- napisał:

Czy pojawiło się jakieś nowe miejsce w Katowicach gdzie można wynająć garaż na godziny i zająć się swoim samochodem?

Chyba na Ceglanej były takie warsztaty ale już w tedy ceny były "kosmiczne" - jakos CHYBA po 50pln za godzine jak nie wincyj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.