Skocz do zawartości

Myjnia samoobsługowa - Katowice


t_scarf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję bezdotykowej myjni z ciepła wodą w okolicach Katowic (Mysłowice, Sosnowiec). Już tłumaczę, o co mi chodzi...

 

Na "zwykłej" myjni bezdotykowej (przynajmniej tych w mojej okolicy) nie ma możliwości napełniania wiaderka zwykłą ciepłą wodą - do wyboru mam jedynie natrysk ciepłą wodą z jakimś szamponem lub innym specyfikiem.

Nie mam możliwości umycia auta przed mieszkaniem (blok) i chcę uniknąć jeżdżenia na myjnie z własną wodą w wiaderkach.... dlatego szukam jakiejś myjni, na której mógłbym napełnić wiaderka ciepłą wodą, umyć auto swoim szamponem, na spokojnie przejechać glinką i nawoskować auto bez wrednych spojrzeń czekających klientów...

 

Nie znalazłem na forum informacji o takim miejscu, ale jeśli jest gdzieś taki temat to proszę o przeniesienie/wskazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo marzenia o raju na ziemi...

ale niestety rzeczywistość jest brutalna i takiego miejsca raczej nie znajdziesz.

a dlaczego... bo właściciel po pierwszym miesiącu poszedł by z torbami...

w takim interesie liczy się ILOŚĆ klientów a nie jeden klient miziający auto przez 5godzin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuję bezdotykowej myjni z ciepła wodą w okolicach Katowic (Mysłowice, Sosnowiec). Już tłumaczę, o co mi chodzi...

 

Na "zwykłej" myjni bezdotykowej (przynajmniej tych w mojej okolicy) nie ma możliwości napełniania wiaderka zwykłą ciepłą wodą - do wyboru mam jedynie natrysk ciepłą wodą z jakimś szamponem lub innym specyfikiem.

Nie mam możliwości umycia auta przed mieszkaniem (blok) i chcę uniknąć jeżdżenia na myjnie z własną wodą w wiaderkach.... dlatego szukam jakiejś myjni, na której mógłbym napełnić wiaderka ciepłą wodą, umyć auto swoim szamponem, na spokojnie przejechać glinką i nawoskować auto bez wrednych spojrzeń czekających klientów...

 

Nie znalazłem na forum informacji o takim miejscu, ale jeśli jest gdzieś taki temat to proszę o przeniesienie/wskazanie.

 

Musisz kupić "baniaki", nalać w domu wodę i ogień! :) W Chorzowie jest zatrzęsienie myjni samoobsługowych ale zapomnij o takich luksusach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie zmartwiliście :/ Już miałem nadzieję, że cieć ze mnie i nie potrafię znaleźć dobrej myjni, a tu taki zawód...

 

No cóż, jadę dzisiaj po pracy do Castoramy w takim razie. Mam tylko nadzieję, że wiadra się zmieszczą do bagażnika, bo pojemny to on specjalnie u mnie nie jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Castoramie są wiadra z przykrywką. Wiadro + przykrywka kosztuję łącznie chyba ok 10 zł. Ja takie mam i jest to na pewno lepsze rozwiązanie niż lanie wody do butelek 5 litrowych...

 

A kanistry 20l istnieją? Niech Ci się takie wiadro przewróci i odpadnie pokrywka... powódź. Ale jak chcesz, "Ty tu urządzisz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że są koledzy z moich okolic w potrzebie. Jeżeli jest ktoś zainteresowany jestem w stanie pomóc. Moja miejscówka wygląda tak jak na poniższym foto:

 

dsc4823o.jpg

 

Do zaoferowania mam podziemny garaże, z ciepłą wodą i ogrzewaniem. Miejscówka w Chorzowie obok autostrady A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@t_scarf

 

My jeździmy na myjnie w Bedzinie. Robimy tak. Wrzucasz 2 złote i szybko płuczesz auto. Reszta przez gabke lejesz do wiadra. Za kolejne 2 dwa zlote wlewasz drugie wiadro.

 

Myjesz sobie myjesz. Potem kolejne 2 zlote - plukanie.

 

Powinienes sie w 6 zlotych zamknac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem z batorego. Dodam, że zanim miałem ten garaż, miałem dwa wiadra z Castoramy z pokrywkami i się zalewało do pełna i na myjnie. Nigdy nie wylało mi się nic w aucie, polecam takie rozwiązanie.

 

To się kiedyś odezwę, jeśli można? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@carquality - wielkie dzięki! chętnie kiedyś skorzystam. Mam co prawda kawałek do Chorzowa, ale trudno :)

 

Najpierw spróbuję jedną z myjni 24h w Mysłowicach, może uda mi się w przyszłym tygodniu, jeśli pogoda pozwoli. Mam akurat taką pracę, że mogę sobie pojechać na myjnię rano, więc może nie będzie jeszcze dużego ruchu.

Muszę jeszcze kupić te wiaderka, no i czekam cały czas na rękawicę, bo poczta coś nawaliła i przesyłki, jak nie było, tak nie ma.

 

@Domel - 6zł to nie problem :-] ale ta woda jest przecież zimna, więc do mycia się średnio nadaje :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem wczoraj na myjni bezdotykowej z Mysłowicach przy Realu. Przyjechałem wcześniej, żeby nikt nie musiał za mną czekać, bo tabliczka wyraźnie zakazuje korzystania z własnej wody/wiaderek itd. i obiekt jest cały monitorowany. Nie było problemów i umyłem spokojnie auto, a potem wyjechałem i stanąłem sobie w cieniu, wciąż na terenie myjni, i spokojnie glinkowałem itd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zna ktoś może jakiś bezdotyk w okolicach Piekar Śląskich gdzie nie przeganiają ludzi z własnym wiaderkiem i szamponem? Już nie ma gdzie porządnie samochodu sobie umyć w okolicy :zly: Dzisiaj zostałem delikatnie co prawda poproszony o zaprzestanie procederu w myjni przy Intermarche :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator
w sumie niedaleko ale w Czeladzi można spokojnie sobie samemu podziałać - wjeżdzasz zamykasz bramkę i nikt nie widzi co się robi - bez problemowo można działać :)

 

gdzie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten temat i zastanawiam się dlaczego nikt nie oferuje do wynajęcia myjni aby samemu umyć samochód - wystarczy przecież większy garaż z wodą, ja również po 1,5 tygodnia spędzonym na polerowaniu i myciu samochodu aż boję się jechać na myjnię bezdotykową aby nie spaprać tego, co zrobiłem. Szukam nawet ciśnieniowych opryskiwaczy aby samemu to zrobić. Cos mi się wydaje, że będę musiał otworzyć na śląsku pierwszą w Polsce myje ręczną samoobsługową :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten temat i zastanawiam się dlaczego nikt nie oferuje do wynajęcia myjni aby samemu umyć samochód - wystarczy przecież większy garaż z wodą

 

Odpowiedz sobie na dwa pytania.

1. Ile kosztuje kupno gruntu, wybudowanie garażu, doprowadzenie do niego wody, prądu, kanalizacji, instalacja separatorów i uzyskanie pozwoleń na odprowadzanie ścieków.

2. Ile jesteś w stanie zapłacić za wynajęcie takiego garażu za 1h żeby byli chętni i inwestycja się zwróciła w miarę rozsądnym czasie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ci którzy już maja myjnie mogli by się na coś takiego zdecydować, u mnie nieraz widać jak nikogo niema są godziny otwarcia np do 18. Własciciel ma myjnie na placu wystarczy że by od 18 do 21 udostepnił myjnie takim ludziom jak my a zawsze mu coś do kieszenie wpadnie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.