Skocz do zawartości

Wycieraczki samochodowe-dyskusja


weglus

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zmieniłem z miesięcznych motogum na alca i jestem zadowolony. O ile te pierwsze skakały, połamał się nawet plastik trzymający blaszkę i gumę. Jestem w Tesco i myślę sobie, a kupię najtańsze, może będzie lepiej. Zmieniłem obydwie, za sztukę 11 zł i jestem bardzo zadwolony tych Alca. W porównaniu do Motogum, są tańsze, nie skaczą i nie skrzypią. Zbierają deszcz tak samo jak motogumy.

W środku są dwie przejściówki (wkładane w pióro wycieraczki (a4 b5 polift je ma oraz te na ząbek (do starszych samochodów a4 b5 przedlift je ma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam Alca. Osobiście użytkuje troche krótko w swojej A4 bo jakoś od wakacji także czeka je zima ale ojcu płaskie Alci służą już 2 rok w picasso a jeszcze na zapasie jest wymienna gumka także się opłacało za 70zł dwie sztuki założyć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ja również nie polecam Boscha.

Kupiłem kiedyś Bosche do e39, ze względu na brak zamienników na rynku do tego modelu. Wycieraczki za ponad 100 zł wytrzymały ledwie pół roku, a i tak miałem do nich zastrzeżenia od samego początku.

Później kupiłem same gumki za 8 zł, przełożyłem do tych piór i dopiero zaczęło jako tako działać (na pewno dłużej i lepiej niż ori Boscha).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie polecam Boscha.

Kupiłem kiedyś Bosche do e39, ze względu na brak zamienników na rynku do tego modelu. Wycieraczki za ponad 100 zł wytrzymały ledwie pół roku, a i tak miałem do nich zastrzeżenia od samego początku.

Później kupiłem same gumki za 8 zł, przełożyłem do tych piór i dopiero zaczęło jako tako działać (na pewno dłużej i lepiej niż ori Boscha).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś testował jakiekolwiek wycieraczki hybrydowe ?

 

Aktualnie Denso hybrydowe. Działają o niebo lepiej od Boscha, Valleo czy tanich z marketu.

Nie piszczą, nie zostawiają smug. Mam od roku i dalej działają jak nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś testował jakiekolwiek wycieraczki hybrydowe ?

 

Aktualnie Denso hybrydowe. Działają o niebo lepiej od Boscha, Valleo czy tanich z marketu.

Nie piszczą, nie zostawiają smug. Mam od roku i dalej działają jak nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas123w, lepiej niz normalne "banany" aero jakiejkolwiek firmy ?

Bo szkieletowe nie wyglądają, banany średnio zbierają czasem szczególnie przy dużych prędkościach,

a tutaj ponoć mamy kompromis :o

 

Dzięki za opinie, bo z tym ciężko - mało osób używa :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas123w, lepiej niz normalne "banany" aero jakiejkolwiek firmy ?

Bo szkieletowe nie wyglądają, banany średnio zbierają czasem szczególnie przy dużych prędkościach,

a tutaj ponoć mamy kompromis :o

 

Dzięki za opinie, bo z tym ciężko - mało osób używa :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.