Skocz do zawartości

Wrażenia z jazd testowych, FB, YT, zmiany :D


Geno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 663
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cena duża, bez promocji RCf startuje od 380tys ale powiedzmy sobie szczerze, wyglada kozacko. Na żywo dostaje plus 50% w porównaniu do zdjeć, tak w ogóle zauważyłem ze lexy na zdjęciach wyglądają o wiele gorzej niż na żywo

RCf wciąga wyglądem m4 i poprzednie c63 mag, bardziej z charakteru pasuje do m6. Dla mnie piękne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Temat mi spadł :kox::kox::kox:

 

Dziś przyprowadzilim na testy polifta. Się nie zrozumielim, miała być gwiazda, ponad 300 kuca i ogólnie coś z trzema literkami w nazwie ( w domyśle jakieś A45 AMG )

 

To i o, orzeł wylądował - 313 CDI :mrgreen:

 

10841411_876515989049621_7222416_n.jpg

 

Dziś już ciemno było, jutro coś pojeżdżę :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żałuję, że uparlem się przy manualu, pierwszy bieg konczy się zaraz po ruszeniu, drugi chwilę poźniej, a pomiędzy 3 i 4 jest przepaść i albo jedziesz 50 w hałasie, albo katujesz dwumasę i masz 1300obr :cry: Ale co mi tam za 2 lata dadzą nowego :D Poza tym mam wrażenie, że trochę wiecej oszczędności w stosunku do przedlifta :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecałe 130KM jest dla Was wystarczające z kontenerem? Cóż Wy wozicie? :)

 

Ostatnio wrócił do mnie klient z piekarni, któremu sprzedawałem kiedyś takie kontenery z BiTurbo 136KM i 163KM. Skusili go chłopaki z Renault, że 100KM to petarda i dla niego będzie ok. Jak się okazało auta załadowane rano spalanie miało - "lekko odbiegające od katalogu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yasiek, u nas jeżdżą po 200-250 km po Warszawie, do tego dochodzi obciążenie stałe pracującego agregatu. 136 konne starczają, 310CDI 95 konne też na spokojnie. Kolo 14-16 po mieście zawsze na setkę wychodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś Craftera z tym 2.5 TDI (o ile dobrze pamiętam..) i coś koło 140 koni. Komfort, wraz z bujanym fotelem, bardzo duży, ale dynamika i tylny napęd to dyskwalifikacja :/ Nic nie zastąpi starego Opla Movano z 2.8 i manualem :kox: Ścigaliśmy się parę razy pusty - pusty albo załadowany - załadowany i za każdym razem dostawał lanie :mrgreen: Do tego przedni napęd i w zimie to nawet w góry można pojechać pustym. A jaka spokojna psycha na śliskich górskich serpentynach przy pustej pace :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wracałem z Warszawy Movano 2.3 BiTurbo 163KM autostradą A2 i A1. Ładunek 1000kg i przyjemnie się jechało w przedziale 140-150... przy 170 czuć było że nie jest już tak żwawy. Ogólnie auto mega pozytywnie zaskoczyło wszystkich klientów z którymi miałem okazję jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatthewG, nowe Vito juz jest skundlone w podstawie z Reno, napęd przód i ich silniki. Wyższe wersje juz prawilne :mrgreen:

 

Jeździłem na pusto dużo razy Sprinterami, nie było żadnych problemów. Ale to co sie dzieje w tylnonapędowym Transicie z 2,4 to :evil::evil: Przód napęd w 2.2 zdecydowanie lepiej sie zachowuje, tzn lepiej, mniej widowiskowo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem skąd te narzekania na RWD, w mieście i tak ciągle odśnieżone, moc stosunkowo niska więc śmiga się całkiem normalnie :o Ja na brak dynamiki nie narzekam w busach, pamietam jeszcze starego 209D, polecam przejażdzkę, to były dopiero osiągi :D 313 w średniej budzie daje sobie spokojnie radę, 313 wysokim w longu i automacie dobiłem do licznikowych 168km/h :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.