Skocz do zawartości

Wrażenia z jazd testowych, FB, YT, zmiany :D


Geno

Rekomendowane odpowiedzi

weglus, do kościoła to się jedzie do kościoła, a że przypadkiem podjeżdżasz pod samo wejście, przypadkiem otwierasz elektryczną klapę, by potem z westchnięciem otworzyć drzwi i wsiąść do środka to już inna sprawa :mrgreen:

 

Weź no tam zagadaj, że przyjedzie kozak potestować, to jakieś małe A4 wrażeń popiszę.

 

We czwartek lecę do Łodzi ( pierwsza trasa 50km+ Sirkiem :mrgreen: ) na testy dwóch aut, tylko że zdecydowanie ciekawszych dla normalnego Kowalskiego i trochę mniej prestiżowej marki. Zobaczymy czy kreatiw tehnolożi mnie przekona :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 663
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W sumie można napisać, że nie Sirkiem a Siurkiem :mrgreen:

Tak fajnie brzmi, jak już lecieć to grubo ;)

Wiesz, żeby tylko dojechał :/

Żebyś później nie pisał jak luq92 o Reno, jak jeździ w "długie" trasy :-]

Bo jak mówisz, że pierwsza taka gruba trasa, to nie wiadomo jak furka to zniesie 8-)

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil_rosen, sirek/sireusz to Kamilek wymyślił, a jako że nasze relacje są bliskie, to ja nie wiem co mu tam po głowie chodzi :mrgreen:

 

kamilgt, w sumie u mnie ma rolę niedzielnego i piątkowego upalacza, to nie wiem. Zaleję 98 może i jakoś dojedziemy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

Z cyklu bylem, jezdzilem...

 

9xj3lv.jpg

 

TVd8EF.jpg

 

rD92Gj.jpg

 

RUvAWf.jpg

 

4f90mt.jpg

 

oduB5G.jpg

 

QoW0M8.jpg

 

YnkWIt.jpg

 

sEv8LG.jpg

 

4Zeohp.jpg

 

qICdjh.jpg

 

dw1LfE.jpg

 

EeQzsy.jpg

 

idUGtG.jpg

 

SKNikt.jpg

 

VaDiqJ.jpg

 

gHCmyJ.jpg

 

IlX2NE.jpg

 

yFY95D.jpg

 

Fotele, kierownica, skrzynia biegow z 'kliknieciami' LUBIE TO :)

Nie jezdzi tak szybko jak GTi w rodzinie, ale na trasy bardzo fajne autko. Zbiera sie calkiem calkiem na 5 i 6 biegu, no ale to wiadomo, ze idzie momentem :D

Teraz czekam az bedzie to samo w benzynie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele, kierownica, skrzynia biegow z 'kliknieciami' LUBIE TO :)

A "dwa kominy z których jeden dymi"? ;)

 

Kolor obłędny... :roll: Fotele w RS rzeczywiście są przyjemne. Subiektywnie - różnica w osiągach pomiędzy RS a zwykłym 2.0 TDI oczywiście jest, ale głównie sprowadza się do podkładu dźwiękowego. Testowałeś kombi a zdjęć bagażnika brak? ;)

 

Jak wrażenia z nowego Columbusa i CANTON?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Kolor rzeczywiscie dziwny, w palecie nazywa sie to "Bialy Laser", ale nie mam pojecia co mieli na mysli :D

Uczciwie sie przyznaje, ze do bagaznika nawet nie zagladalem, ale co tu patrzec, wiadomo, ze jest duzy :)

 

Columbus daje rade, chyba sobie wloze takiego...

Canton na radiu to takie... slabe porownanie, trzebaby miec jakas plyte z dobra muzyka by rzeczywiscie ocenic. No, ale na Radiu Eska jak lecialy jakies murzynskie nawijki z duza doza basu to zaden plastik nie trzeszczal, wiec jest roznica miedzy Fabję a Okta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd, jeździłeś tym po Piasecznie w niedzielę? Jak siedziałem u gruzina w knajpie w piaseczyńskim down-town to przemknęła w identycznym kolorze Octavia. Tak się zastanowiłem przez chwile czy właściciel na serio wiedział jako kolor zamawia i czy się nie w&rwił przy odbiorze jak zobaczył kolor. Dodatkowo pomyślałem sobie, że gdybym był sprzedawcą to prosiłbym potwierdzenie od klienta na piśmie, że zamawia ten kolor świadomie. Tak na wszelki wypadek, żeby mieć dupokrytkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.