Skocz do zawartości

Trasa centrum - Zakopane


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) luźne rozmowy więc temat chyba może być.. jeśli nie to proszę moda o usunięcie :D

 

Mianowice - planuję w sobotę ok.4 rano wyruszyć z Włocławka kierunek Zakopane trasa nr.1

Pytanie moje do osób które zapewne podróżują tą trasą... czy warto omijać Łódź kierując się na Pabianice/Bełchatów ?? ewentualnie jakieś sugestie ? remonty ? itp. z góry dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebcio, jeżdżę trasą Ustka - Kraków - Zakopane co najmniej 2 razy w miesiącu ...

 

Ustka- Toruń , a dalej cały czas 1 aż do Katowic gdzie wskakuje na Olkusz ...

jutro właśnie lecę w trasę akurat ... nie omijam żadnej łodzi .. przelatuję przez nią w 15-20 min :E a cała trasa północ - południe 10 godzin :) jeździłem różnymi ,ale tawg mnie jest najszybciej i najlepiej jak na razie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dąbrowie Górniczej odbijasz na Olkusz

na Olkusz , Kraków ;)

tam od Olkusza jest cały czas teren zabudowany aż do Krakowa czyli ok 35km :D ale tylko jeden fotoradar jest nabity :) tak więc przelatuję tą trasę nie schodząc poniżej 80km/h :)

na A4 nawet nie wjeżdżam szkoda zachodu i 18zł ;) mówię serio ;)

Dąbrowa Górnicza - Kraków zajmuje mi ok 40-45min przejazd ... tragedii nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jeżdżę nigdy tą obwodnicą ... raz pojechałem i więcej nie jadę...

raz ,że jest dalej to wcale szybciej mi to nie idzie niż przez miasto :D

wieczorem to ruch jest na tyle mały ,że przelatujesz przez miasto jak byś jechał normalnie poza miastem :D

co ważniejsze jest o wiele krócej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jutro jest piątek więc końcówkę trasy polecam inaczej:KLIK

 

Łodzi nie ma sensu omijać, próbowałem wiele razy w te i we wte - nie połaca się :thumbdown:

 

Jedź na Katowice (celowo na Katowice, żeby ominąć Tychy, na DK 1 są wieczne korki z powodu remontu), potem na Skoczów, Bielsko - Biała, Korbielów, Namestovo (słowacja), i stamtąd na Zakopane po słowackiej stronie.

 

Nie pchaj się na zakopiankę za żadne skarby!!!! Ze śląska jak już muszę jechać do zakopanego, zawsze jeżdżę przez Słowację. Szybciej i bez korków. POLECAM WSZYSTKIM :good:

 

Posłuchaj jeżdżącego 2000 km tygodniowo kierowcy, nie pożałujesz 8-)

 

[ Dodano: 19 Lipiec 2012, 23:10 ]

ja nie jeżdżę nigdy tą obwodnicą ... raz pojechałem i więcej nie jadę...

Thomas, nie siej herezji! jeżdzę obwodnicą 2x w tygodniu! przez miasto jest zawszę 2x dłużej.

 

Musiałeś chyba trafić na wypadek, albo inne utrudnienia, że było:

raz ,że jest dalej to wcale szybciej mi to nie idzie niż przez miasto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ze od nas do zakopca w szczegolnosci w swieta i weekendy najszybciej przez Słowacje. Trasa bardzo fajna zwlaszcza teraz jak jeszcze mozna ominac calkowicie BB :)

Ale kolega startuje w sobote rano wiec nawet jak polei normalnie na Krakow o tej porze o ktorej dotrze powinno byc luzno. Tymbardziej, ze nie zapowiadaja dobrej pogody na weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak polei normalnie na Krakow o tej porze o ktorej dotrze powinno byc luzno

Na zakopiance nigdy nie jest luźno w wakacje, szczególnie w weekend'y :song:

mylisz się ;) przejedź się późnym wieczorem tak po 24 :) nigdzie nie zwalniam i przelatuje się ją szybko w dzień zgodzę się nie nawidzę tej trasy i jadę inną,ale po 23-24 ... nawet nie mam zamiaru jej omijać ;)

 

Thomas napisał/a:

ja nie jeżdżę nigdy tą obwodnicą ... raz pojechałem i więcej nie jadę...

 

Thomas, nie siej herezji! jeżdzę obwodnicą 2x w tygodniu! przez miasto jest zawszę 2x dłużej.

 

nie wiem może ty ja siejesz ....

 

ja mówię to jak jest ... a lepiej i wygodniej jest mi przez miasto ... obwodnicą nie jadę .. bez sensu ;)

 

Posłuchaj jeżdżącego 2000 km tygodniowo kierowcy, nie pożałujesz 8-)

 

tak faktycznie nie słuchajcie mnie ja robię 100km na rok :D

 

słuchaj skąd wiesz ile ja jeżdżę? robię nie mniej od ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak napisał/a:

jacek_1 napisał/a:

nawet jak polei normalnie na Krakow o tej porze o ktorej dotrze powinno byc luzno

 

Na zakopiance nigdy nie jest luźno w wakacje, szczególnie w weekend'y :song:

 

mylisz się ;) przejedź się późnym wieczorem tak po 24 :) nigdzie nie zwalniam i przelatuje się ją szybko w dzień zgodzę się nie nawidzę tej trasy i jadę inną,ale po 23-24 ... nawet nie mam zamiaru jej omijać

Przepraszam, a gdzie wcześniej napisałeś, ze jeździsz zakopianką tylko o godz. 24 :shock::shock:

... a lepiej i wygodniej jest mi przez miasto ... obwodnicą nie jadę .. bez sensu ;)

Jak może być wygodniej przez miasto w którym co 300m są światła :dontknow::shock: Zakładam nawet, ze wszystkie samochody nagle wyparowały... :dontknow: ...w porównaniu do autostradowej obwodnicy :lol::wallbash:

 

 

Thomas, naprawdę bez urazy, ale jak miałem zakładać, że dużo jeździsz skoro wypisujesz takie rzeczy i jeszcze doradzasz je innym :dontknow::dontknow::shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Droga przez Olkusz to masakra. Predkosc maksymalna 50km/h - ZAWSZE jak tędy jadę to znajdzie sie jakis kapelusznik, ktory powoduje kilometrowy korek bo on jedzie te 50km/h i koniec kropka. Wyprzedac i omojac nie ma jak. Co chwile "fotoradar". Nazywam ta trasę "droga przez mekę". A4 tez do dupy i platna takze nie ma alternatyw :)

 

[ Dodano: 20 Lipiec 2012, 10:46 ]

Koledzy, jutro jest piątek więc końcówkę trasy polecam inaczej:KLIK

 

16 godzin :D ostroooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam jako " prawie miejscowy" pojechać nie przez zakopiankę, tylko z obwodnicy Krakowa -> Wieliczka - > Dobczyce -> Wiśniowa -> Mszana Dolna -> Rabka -> Raba Wyżna -> Czarny Dunajec -> Zakopane

 

Nigdy jadąc tamtędy nie stałem w korkach, omija się całą zakopiankę, droga dobra, a może 15 km się nadrabia 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebcio, jeżdżę trasą Ustka - Kraków - Zakopane co najmniej 2 razy w miesiącu ...

 

Ustka- Toruń , a dalej cały czas 1 aż do Katowic gdzie wskakuje na Olkusz ...

jutro właśnie lecę w trasę akurat ... nie omijam żadnej łodzi .. przelatuję przez nią w 15-20 min :E a cała trasa północ - południe 10 godzin :) jeździłem różnymi ,ale tawg mnie jest najszybciej i najlepiej jak na razie ;)

tez zawsze jezdze ta trasa ze slupska. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.