Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

sebcio zauważyłeś mój post :D:good: standardowo błotniki przód, progi i klapa tył... trochę mnie to dobija ale brak hajsu na zakup czegoś konkretnego póki co ;)

 

Trzeba kupić błotniki bez korozji co będzie sporym wyzwaniem i ogarnać u dobrego lakiernika co też nie będzie łatwe :-]

 

A i zapomniałbym, chyba jednak wolę Zymola od SV :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos pare stron temu pytal o foty mojego mk3 :D Cos wrzuce jak bedzie skonczone, bo obecnie auto jest rozebrane w srodku do golej blachy bo idzie w koncu na wstawienie nowych progow i latanie podlogi. I wcale mi nie wstyd tego pisac po paru stronach brabusow i innych mastifow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo błotniki przód, progi i klapa tył... trochę mnie to dobija ale brak hajsu na zakup czegoś konkretnego póki co

Do czasu kiedy nie kupiłem e28,też bym się martwił,teraz jak po wyskrobaniu rdzy nie ma dziur,to jestem szczęśliwy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal071984 Ciezka praca ludzie sie bogaca...

 

ARTBRABUS mozesz powiedziec gdzie odbywaly sie szkolenia z detailingu? Samo tym mysle.

Nie chcę nikomu robić reklamy, ani pod górę więc nazw nie napiszę jest dużo tego wystarczy wygoglać jak nie dasz rady to pisz na priv to ci podpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.