Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

ARTBRABUS, napisz może dokładnie co masz w garażu, oprócz tych gwiazd z zdjęć :mrgreen:

Buka pisać by i pisać...

Żona lata x5 i x6 M POWERAMI oczywiście, latała CLS, ML, GL ale jej nie leżały jak BMW ( szanuję ją za postawę BMW, ale już nie daje ich do mycia do naszego garażu tylko lata na miasto myć:) )

Mamy kilka innych mercedesów różnego typu i różnej mocy

W domu nawet są Passaty, żeby nie było że tylko MB, te starsze stoją i czekają na swoją chwilę , może gorsze czasy:)

A na co dzień to raczej S klasa w Brabusie, GL w Brabusie i nawet dwa Viana też w Brabusie:)

Sorki jedno jest w ART przerobione:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie zamęczycie człowieka tymi pytaniami i prośbami o fotki :mrgreen::D

A skoro już można puścić wodze fantazji to mi się zawsze z MB podobały Geländewagen, ale taka 6x6 to już rozwala system :evil::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARTBRABUS, to ile masz ogólnie samochodów?

Może w wolnej chwili pstrykniesz fotkę całego garażu, moje gratulacje za tak liczną kolekcje :good:;)

 

W swym garażu mam 5 aut:) więcej nie wchodzi...

Tutaj jest fotka z niego: od lewej AUDI S8, VIANO BRABUS F1, VIANO ART, GL MAMUT ART- BRABUS I PO PRAWEJ PANAMERA KTÓREJ JUŻ NIE MAM :(

Wszystkich może z ..... a niech zostanie tajemnicą, ale na pewno wrzucę coś jeszcze tylko nie tak szybko bo chcemy w tym miesiącu otworzyć swój garaż do mycia taki z prawdziwego zdarzenia.

Taki z duszą...

Taki w który chce się być i czuć się spełnionym jako detailer.

W takim , kiedy człowiek wyjedzie umytym autem i który będzie chciał je pobrudzić żeby wrócić na nowo i go pieścić, nie mam szefa nad sobą klienci mnie nie gonią więc chyba nam się uda stworzyć coś z pasją.

Czytam nieraz wasze relację i widzę że dużą bolączką jest lokal, wyciągnąłem wnioski i powiedziałem sobie że lokal to podstawa w tej pracy.

Jestem bardziej niż pewny że uda nam się stworzyć garaż który będzie ludzi z zamiłowaniem detailingowym przyciągał do siebie:)

t_zdjcie1_945.jpg.4a56c844230e65dc7bc03f5284a3d62b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARTBRABUS, ale nie na lakierze tą gazete :D

Ktoś pisał skąd$, uwierz mi legalnie zarobione i legalnie wydane, system w tym Państwie JEST DO DUPY!!!!!

Ludzie omijają prawo tylko dlatego że takie mamy prawo!!!!

:good:

"w Polsce albo Ty okradasz Państwo albo Państwo okrada Ciebie"

Może koledzy z forum źle zrozumieli moje wypowiedzi, ale ja Cie na prawdę podziwiam. Stąd porównanie do budżetu małego miasta ;) Żeby zarobić na takie samochody nielegalnie to trzeba mieć głowe na karku, a legalnie to jeszcze większy szacun ;)

A, że jestem ciekawy czym sie zajmujesz to chyba naturalne jak widze taaaaaki garaż :) (jeśli możesz to skrobnij PW z wiadomością jaka branża, serio jestem ciekawy)

Jeżeli masz syna lub będziesz miał to podejrzewam, że będzie miał najlepszą fure pod liceum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARTBRABUS, ale nie na lakierze tą gazete :D
Ktoś pisał skąd$, uwierz mi legalnie zarobione i legalnie wydane, system w tym Państwie JEST DO DUPY!!!!!

Ludzie omijają prawo tylko dlatego że takie mamy prawo!!!!

:good:

"w Polsce albo Ty okradasz Państwo albo Państwo okrada Ciebie"

Może koledzy z forum źle zrozumieli moje wypowiedzi, ale ja Cie na prawdę podziwiam. Stąd porównanie do budżetu małego miasta ;) Żeby zarobić na takie samochody nielegalnie to trzeba mieć głowe na karku, a legalnie to jeszcze większy szacun ;)

A, że jestem ciekawy czym sie zajmujesz to chyba naturalne jak widze taaaaaki garaż :) (jeśli możesz to skrobnij PW z wiadomością jaka branża, serio jestem ciekawy)

Jeżeli masz syna lub będziesz miał to podejrzewam, że będzie miał najlepszą fure pod liceum :mrgreen:

 

Mam dwie córki jedna ma 14 lat więc jeszcze ma czas, a druga 2 latka więc jeszcze ma dużo czasu ...

Choć ta mała lata już sl55 na akumulator w kolorze malboro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARTBRABUS, fajne dziewczyny w fajnych autach też są spoko :-]

 

Choć ta mała lata już sl55

a Mama jej do BMW nie przekonuje? :D

 

[ Dodano: 8 Październik 2014, 21:15 ]

Pewnie właściciel Amber Gold

on siedzi przecież :D

 

Dokładnie jak piszesz uczy się jazdy na BMW lecz woli c klasę w cabrio tą która wyjdzie za 2 lata.

Co do AMBER GOLD, proszę nie porównujcie mnie do tego typu ludzi, naprawdę niczego nie robię niezgodnego z prawem, mam zamiłowanie do samochodów, a pracę mam uczciwą!

Nie każdy kto ma kasę kradnie i nie każdy musi zasiadać w radach ZUS, czy być w spółkach skarbu państwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Jestem bardziej niż pewny że uda nam się stworzyć garaż który będzie ludzi z zamiłowaniem detailingowym przyciągał do siebie:)

 

Chcesz "obcych" ludzi zapraszac do "swoich" miejsc? Odwaznie :)

Niemniej jednak zycze powodzenia i jak bedzie juz dzialac, tak jak sobie wymysliles to z mila checia wpadne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARTBRABUS, brawo!! Lubię patrzeć jak ktoś w Polsce potrafi osiągnąć więcej niż każdy zjadacz chleba (w tym ja:) ). To motywacja do dalszego działania. Kolekcja godna pozazdroszczenia. Nie ma się co chwalić się córką bo za chwilę kolejka się będzie ustawiać :)

 

Jeżeli otworzysz studio/garaż również dla ludzi z zewnątrz to z ogromną chęcią wpadnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a suka z jakiej hodowli? bo po garażu nie wierzę, że nierodowodowa;) i którym jeździ?;)

 

Suk mam trzy:)

Jeździ wszystkim tylko na przednim fotelu lub na tylnej szybie:)

Dwa amstafy i mastif neapolitano w kolorze morengo ( bardzo rzadki kolor u mastifa )

tylko jedna hodowla się liczy dla amstafa tu masz link :

http://www.gangstaff.eu/

a dla ciekawych mastif neapolitano w takim kolorze, to ten po prawej:) :

2055.jpg.34da8b27ffe991506fbab098e389cd42.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro losowanie dużego lotka, będe całą noc numery przewidywał :D

 

[ Dodano: 8 Październik 2014, 21:27 ]

ARTBRABUS, powiedz mi jeszcze- jak kontakty z sąsiadami? :D

Sąsiedzi są grzeczni, ale sapią jak silnik pracuje na ssaniu przez pierwsze dwie minuty jest ogromny ryk, już się chyba do siebie przyzwyczailiśmy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi są grzeczni,

Żadnych przerzucanych psich kup, kęp trawy, krzywych spojrzeń itp? :(

Sąsiadów mam zacnych i spokojnych, dopiero teraz zdałem sobie z tego sprawę pisząc ci odpowiedź, każdy powinien mieć takich sąsiadów.

Są prawie jak rodzina...

Pozdrawiam ich jak kiedyś to będą czytać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd...ę, chciałbym michę tego psa zobaczyć....

Już nie mówię o tym co wypada z drugiej strony jak taką michę opróżni :shock:

 

tu mały opis tego psa:

Herkules waży 128 kg, a obwód jego szyi wynosi 96,5 cm. Jest to o wiele więcej niż waga psów w tej rasie. Właściciel Herkulesa zapewnia, że jego pupil urósł do tak monstrualnych rozmiarów w sposób naturalny. Rekord wzrostu został oficjalnie wpisany do Księgi Rekordów Guinnesa. Pomimo, że do Herkulesa należy tytuł największego psa świata nie pobił on rekordu wagi, który od 1999 roku należy do suczki o imieniu Kell. Kell waży 129,8 kg i również jest przedstawicielką rasy Mastiff angielski. Jak na damę przystało, pomimo tak dużej masy jest drobniejszej budowy, jej obwód szyi wynosi „zaledwie” 80 cm. Właściciel Kell przyznaje, że swój sukces hodowlany osiągnął dzięki zdrowej diecie. Kell zjada tygodniowo ok. 40 kg mięsa wołowego, popijając wszystko litrami koziego mleka. W tym przypadku sprawdza się maksyma, że na sukces trzeba zapracować. Kell musi pożerać całą pensję swojego właściciela. Swoją drogą muszą czuć teraz na plecach oddech Herkulesa, któremu niewiele brakuje do rekordowej wagi Kell, a wtedy dwa tytuły trafią w jego wielkie łapy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.