Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Weekendowo, korzystając z wizyty u teściów ogarnąłem na szybko dupciowóz kobiety:

Lekko przeprane fotele w środku, impregnacja za pomocą cquartz fabric & leather coat, tapicerka SV Plastic Wash, zabezpieczenie SV Protecton.

Z zewnątrz: mycie zymolem 2012, glinkowanie, na lakier poszedł BlackHole ręcznie i przykryte wszystko Sonaxem BSD. Listy plastikow SG Jet Black, nadkola i silnik Scholl Neo, opony AF Satin.

 

Na lakier miał pójść SV CF Medium i Scholl Vintage albo Insignis v2, ale nie starczyło by czasu :)

 

Wszystko było robione na mega szybko :) Zdjęcia cyknięte telefonem

vODIfaP.jpg

LJ6YY3C.jpg

s2Rnfkz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil_rosen, 1.4 16V :D

 

Auto kupione na dojazdy do pracy i w takim setupie jeździło wcześniej. Tłumik Supersprinta, na szczęście cichy i nie przeszkadzający, zawieszenie Weitec'a - obniżone chyba 20-30mm od serii. Jest sztywniej i lepiej się drogi trzyma. Silnik został lekko "odremontowany", wstawione radio i kupiony komplet felg z oponami na lato.

Auto dziennie nie robi więcej niż 10km a 40km to najdłuższa trasa :)

Plusem jest to, że nie ma grama rdzy i jest dość zadbane w środku.

Na dojazdy kobiecie starczy :)

 

A w tle to nie PGR, tylko dawne budynki gospodarcze teścia :) Teraz to tylko jakieś 2-3 świnki i kury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spokojnie. Po prawej str mam klocek pod koło. Z przodu jeszcze spokojnie chodzę. Tylko te kable muszę przewiesić i coś na ciuchy pod szafki na prawej ścianie dać.

Aa i podłogę trzeba odświeżyć/odmalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedziele również spędziłem w garażu na modernizacji części rozrywkowej :D

 

LPc7caO.jpg

 

1XN9vvB.jpg

 

Mecz Polska - Rosja dało się zobaczyć w spokojnych warunkach

Niestety rozmiar tableta (24") muszę zastąpić na dniach TV z sypialnyi (42") wtedy będzie elegancko!

 

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś bo w weekend - spędziłem do niestety w pracy ale że było trochę wolnego czasu, garaż, woda i prąd też się znajdzie to trochę odświeżyłem. Oczyszczenie dokładne, HDC I Titanum, środrek też odkurzyłem, gdzieś sonax, jakiś dressing do plastików.

Wśród innych czarnych wygląda dość.... ładnie :D

 

aHxJXLN.jpg?1

 

GY9RfxD.jpg?1

 

5tifVFv.jpg?1

 

ytDYYNk.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.