Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

fajna sprawa ta bateria słoneczna, mam "sportowego" Casio własnie z funkcją Tough Solar i jak podaje producent spokój z wymianą baterii na 10 lat :D
jeszcze ja dowale z offem,ale moj g-shock trzyma juz 12 lat i ani mu sie widzi rozladowac :) choc ostatnio zima musialem podladowac pod lampa bo padl :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faraon3021, dzięki chyba faktycznie stary jesteś :D

 

kamil_rosen, dzięki, płytki trzeba trochę umyć ;) z tym znaczkiem to się zgodzę, reszta jest git :)

 

Lakier ma już chyba ponad rok, niestety nie był zbyt dobrze położony :| niektóre elementy wyglądały tragicznie ale zeszło 98% nawet odcięcia, które wydawało się że nie zejdą oczywiście są lekko widoczne ale trzeba się przyglądać dobrze w odpowiednim oświetleniu.

 

Wszystko odtłuszczone IPA, zmywacz, mycie i na końcu Prep :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, marudzicie ;)

 

Kurczę aż tak stary nie jestem, ale pamietam jak takie corrado, już nawet nie wspominając G60, było poprostu odległym marzeniem... linia nadwozia, aluminiowa felga i licznik wyskalowany do 260km/h... ehhh:) Człowiek nawet nie zdawał sobie wtedy sprawy z wyposażenia typu kubełkowy fotel czy klimatyzacja (choć szczerze mówiąc nie wiem nawet czy w corrado była oferowana :oops:). No ale jak to spiewał Dżem- "...nie powrócą, nie powrócą już" ;)

 

Nie ma co narzekać, a wręcz przeciwnie, doceniać i podziwiać ludzi którzy wciąż szukają i dbają o coś, co tak na prawdę w dobrym i oryginalnym stanie bardzo ciężko znaleźć :good:

 

KeepeR, świeta robota, zazdraszczam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spons, :good: właściciel włożył dużo pracy, kasy, serca w odbudowę tego auta, znalezienie niektórych części w oryginale nie jest łatwe a jak coś jest to coś tam kosztuje ;) z tego co wiem jeszcze sporo zostało do zrobienia.

 

r00t, :good:

 

Zdjęć jest więcej, może jeszcze coś wrzucę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucaj wrzucaj bo Corr jest na prawdę ładny, może jakaś mini relacja z tego wyjdzie, a co do odbudowy to wiem jak to wygląda, ja walczę z Golfem Mk1 i jak uporam się z jedną rzeczą to wyskakuje coś nowego, jest to wkurzające i potrafi zniechęcić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak dobrze nie ma żeby dawali dwie w jednej firmie :P Każde z tych aut ma swojego użytkownika w domu :mrgreen:

Chociaż mamy sąsiada który codziennie przyjeżdża innym autem bo pracuje w wypożyczalni i przyjeżdża tym co zostanie na placu niewypożyczone :P Także mozna powiedzieć ze ma więcej niż jedna służbówkę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KeepeR, czyj to korek? bo jakiś znajomy ;]

 

Policzyłem sobie ile samochodu nie myłem (nie licząc oprysków na bezdotyku) - "pękły" trzy miesiące więc postanowiłem że tak dłużej być nie może. Mimo prespraya i wcześniejszego mycia prochem na bezdotyku filmu drogowego było na nim tyle że woda w "drugim" wiaderku brązowa.

105575125_eaqrwpn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.