Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie jest to E46, ale E38.Mocowanie jest raczej na pewno takie samo.

d1918d69d266f046gen.jpg

770e7db205e5eac6gen.jpg

 

Jeszcze jak jestem w tym temacie to wkleje zdjecia ze wstępnego czyszczenia kilku drobiazgów z mojego auta.

Przed:

4c67d29fb5ade502gen.jpg

d04ff7962879cdb6gen.jpg

ca96f8bdced6091bgen.jpg

 

Po:

b721dcf5d0db7b4agen.jpg

a4eaed6962122c10gen.jpg

18e08198ce651102gen.jpg

9c5402b0c61b0a64gen.jpg

9230c2f72e2bca99gen.jpg

 

 

Uzyłem:

SG Red Devil 1:4

Prickbort

Od razu spytam czy mógłby ktoś polecić jakiś bardzo trwały dressing lub powloke na tworzywa sztuczne? Zalezy mi na dużej wytrzymałości bo chciałbym to nałożyć na plastiki od spodu auta, plastikowe nadkola itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, a jak wnętrze? Nie myslisz o jakimś doposażeniu?

 

We wnętrzku wieszam systematycznie kolejne Wunderbaumy. :mrgreen:

A na serio, jak to wersja na Polskę nie było nic. Zrobiłem przekładkę na długi tunel od Sportinga i gałkę od Szumiego. Nie jest już jak w Ikarusie.

 

Było:

10fq0dg.jpg

 

Jest:

DSC04616.jpg

 

Rozglądam się za fotelami od Szumiego ( "pół kubełki" ) mają dłuższe siedzisko i trzymają na boki. Problem jest jednak z dostępnością, jak są to na drugim końcu Polski, a jak względnie blisko to w tragicznym stanie ( podarte , dziury po papierosach ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impex, chwalą ludzie Owatrol Polytrol, że robi dobrą robotę. Sam chciałem kupić ale coś słabo dostępny ostatnio. Robiłem zakupy u partnera forum i ma mieć we wrześniu.

Tu coś pewnie wybierzesz: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=245

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impex, akurat jestem świeżo po przeczytaniu całego tematu odnośnie dressingów na zewnętrzne plastiki i choć z własnego doświadczenia Ci jeszcze nie mogę polecić, ale za kilka dni zakupię Koch Chemie Nano Magic Plast Care. Właśnie ze względu na wytrzymałość. Zajrzyj sobie do działu testów. Komuś wytrzymał nawet 4 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ten produkt, fakt bardzo dlugo wytrzymuje na listwach, lusterkach itd, na nadkolach miesiąca nie wytrzymuje jeżdząc kilka razy w ciągu deszczu.Ja szukam czegoś aby wytrzymywało dluższy czas na ekranie pod silnik, na osłonie skrzyni biegów, osłonach progów itd.Czytałem teraz troche i chyba wybór padł na GTECHNIQ C4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę Piotrek, że typowa przypadłość fiatów u Ciebie jest.. wytarte przy gazie.. moja ciocia miała to w cinquecento, tu w seicento to samo i co najlepsze w pandę kupiła i też już wytarte a przebieg oryginał 82kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odgruzowałem dzisiaj spisaną już na straty kierownicę.

Myślałem, że jest już tak wytarta i zajechana, że nic z niej nie będzie.

Okazało się, że poprzedni właściciel był chyba jakimś fanem kremu/szpachli i nie wiem czego jeszcze bo po 1,5h walki i zdjęciu kilku warstw tego dziadostwa moim oczom ukazała się prawie nowa kierownica (może to była jakiegoś rodzaju mumifikacja :lol: ) :D

Przed zabiegiem kierownica się świeciła i była prawie w całości gładka... teraz ma normalną matową strukturę skóry :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odgruzowałem dzisiaj spisaną już na straty kierownicę.

Myślałem, że jest już tak wytarta i zajechana, że nic z niej nie będzie.

Okazało się, że poprzedni właściciel był chyba jakimś fanem kremu/szpachli i nie wiem czego jeszcze bo po 1,5h walki i zdjęciu kilku warstw tego dziadostwa moim oczom ukazała się prawie nowa kierownica (może to była jakiegoś rodzaju mumifikacja :lol: ) :D

Przed zabiegiem kierownica się świeciła i była prawie w całości gładka... teraz ma normalną matową strukturę skóry :-]

 

 

 

Każdy ma swój własny sposób na konserwacje kierownicy, ostatnio taka mi się trafiła :lol:

 

DTX2Vl.jpg

Fydzf1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda wczoraj i przedwczoraj...

Aktywna piana SG owocowa x4 z dozownika do chemii (czyli totalne mleko), mycie SG orange, glinkowanie Valet Pro zółtą, mycie SG orange, szyby bez czołowej wyczyszczone maszynowo AG CGP, całość lakieru poza zderzakami przejechana UC Megsa maszynowo (póki co chciałem jedynie zdjąć oksydację z elementów nielakierowanych i ślady po papierze oraz hologramy z elementów lakierowanych miesiąc temu), na koniec FK hi tem, na oponach Brilliance, na plastikach PB trim restorer, na szybie czołowej 3 tygodniowa NW autolandu, na bocznych to samo tylko z lutego czyli prawie nic, na felgach dwumiesięczny hi temp.

878930_3.JPG

878932_5.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.