Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Seicento ostatnio sprawiło trochę problemów, alarm raz działał, raz nie. Okazało się, że winowajcą była bateria w pilocie, jej czas dobiegł końca. Zawieszenie już się ( chyba ) ułożyła, więc jeszcze opadł. W dół poszedł o równe 3 centymetry, czyli tak jak obiecywał producent. Nie mogłem odmówić sobie kilku zdjęć, rodem magików z Płocka :mrgreen:

 

DSC07922.jpg

DSC07954.jpg

DSC07958.jpg

DSC07929.jpg

DSC07951.jpg

DSC07930.jpg

DSC07948.jpg

DSC07949.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk: Nie wiedzialem ze to kiedys napisze ale duze czarne felgi do bialego auta wygladaja dobrze tylko na zywo ;) Kolor je pomniejsza i sam nigdy nie bede mial juz czarnych felg. Tak to kosa, wiadomo :)

 

piotr13: odstaw Seja pod aso, ciekawe co powiedza..

btw,

 

DSC07922.jpg

 

miszcz drugiego planu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani doktor powiedziała w szpitalu : "Panie Krzysztofie trzeba żyć pełnią życia", więc dziś troszkę się od rana relaksowałem :-] ...poszedł Blink Car Shampoo Fruit Basket, na to ręcznie Lusso Revitalizing Creme i SOFT99 - King of Gloss White & Pearl.

be4c2e9e-6b38-4349-817e-b200b7f95052_zps92c2dd20.jpg?t=1409340151

c4a3b43e-f3d2-475f-a0c9-63da672d76d2_zpsd63d29ce.jpg?t=1409340028

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem trochę czasu na swój...

 

wczoraj obleciałem aktywną, pendzlami i potestowałem tuge speziala(dobre to to :) ).

dziś płukanko demineralizowaną, QD+ od poorboysów(dobry na podryw sąsiadek - lecą na zapach :kox: ), jakieś dresingi i taki oto szain mam:

 

288wnps.jpg

 

wstydu nie ma;-)

Soft 99 siedzi już od 6 tyś km i wcale nie ma ochoty spaść... a ze 6 może 7 razy myty :-]

szkoda bo w tygodniu będę go zdjemował na potrzeby testów valet pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spinball_69,

 

spryski już właściwie są ;) tzn. cała instalacja łącznie z drugą pompką, nie opłacało mi się już ciąć tego zderzaka

 

odnośnie auta, to jeździ bardzo fajnie, szukałem czegoś mniejszego typowo do miasta więc sedana nie brałem pod uwagę, pod maską siedzi 2.0 benzyna, 143 KM i na moje potrzeby wystarcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.