Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tomek WRO,

Oczyszczałem lakier ( pricki irony glinka .. glinka ... i kolejna glinka :x ) auto często stało po 2 dni w różnych miejscach ... a nie było za często myte.

+ Oczyszczanie wnętrza, korekty nie robiłem ale dobrze wiedzieć że lakier przyjemny w obróbce .. bo nie powiem przydała by się korekta czy też odświeżanie chociaż lakieru ale to zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dymis, bez zdjęć się nie liczy :mrgreen::kox:

piotr13, teraz już ładnie widać ze siadło, zmiana koła tez będzie czy na razie inne plany?

narazie zdjęć nie ma bo brak czasu, wosk jak za tą cene bardzo fajny, zapach super, efekt szkła na aucie jest, aplikacja w porównaniu do megsa 16 trochę gorsza bo gorzej się poleruje

zobaczymy jak jest z kropelkowaniem i trwałością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabrałem się dzisiaj za dywaniki, które pomimo tego, że są oryginalne i od nowości w samochodzie, to różniły się kolorem od dywanu. Do tego szare obszycie, które delikatnie mówiąc nie było w moim guście :dontknow: do pracy użyłem Autobrite Black Dye :)

 

pwWVSk.jpg

gxo446.jpg

XbMKFI.jpg

8JskdD.jpg

OROL0l.jpg

QzZHib.jpg

bxf0HI.jpg

 

wg mnie tysiąc razy lepiej 8-)8-)8-)

 

aktualnie dywaniki schną, jutro wrzucę do samochodu i zrobię testy czy brudzą itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było małe mycie i tak jak pisałem parę postów wcześniej wymiana kilku elementów.

- wywalona szachownica z lusterek

- nowe emblematy (przód tył) w chromie (były czarne)

- nowe ori przednie białe kierunki (takie od zwykłej ryflowanej lampy)

- nowe opony przód 215/35/19

- nowe listwy progowe (stare ktoś kiedyś malował i nie za ładnie wyglądały) teraz jest jak być powinno

- nowa dokładka przedniego zderzaka (z tego samego powodu co listwy progowe)

 

A teraz fotki:

80058716137401486783.jpg

93260557466064681744.jpg

85169145391702812975.jpg

79520231971263063024.jpg

97515569253841913745.jpg

86785622132175198911.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega Passat :good::good:

 

Dzięki bardzo za uznanie :)

 

Co do błotnika, to jak miałem 18" i przy nich opony 225 z przodu to tarły o błotniki i wyginały ranty :P dlatego też troszkę lakier odpadł, ale drugi błotnik czeka na założenie tylko nigdy nie ma dosyć czasu by to zrobić ;) Przy oponie 215 nic nie trze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.