Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak:

Pacjent

cb5dc7b876f311e5m.jpg Cel to posprzątanie i regeneracja razem z konserwacją skóry

skóra przed

7ce1039826c872fam.jpg

32afb6b9b96b4621m.jpg

Kosmetyki do skóry

010cc57f03aa94f1m.jpg

no i czyścimy

c6d4d4766be91c54m.jpg

c80e188a9292d239m.jpg

wyszło tak

5cdfb842f2306c12m.jpg

6b749727aab199bem.jpg

38c918b23ab76e59m.jpg

eeb4140d29dc5450m.jpg

 

zestaw do renowacji skóry był razem z farbą do pomalowania boczku ale okazało się że był on poprostu brudny wiec skóra została tylko wyczyszczona pianką i zakonserwowana płynem z zestawu, na plastiki poszedł nielsen finesse

teraz czekam na kolejny słoneczny dzień i biore sie za lakier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Musi się ułożyć bo całe zawieszenie jest nowe ( sprężyny, amortyzatory, górne mocowania amortyzatora itd.) Widać, że poszedł w dół.

 

Przed:

DSC06386.jpg

 

 

Po:

DSC07708.jpg

 

 

Zdecydowanie czuć podczas jazdy, nie przechyla się tak mocno, jest bardziej zwarty, szybciej wybiera nierówności. ;)

 

 

Jutro go umyję i zrobię lepsze zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu jakiś posiadacz VANa po zmianie zawieszenia na pro kit? Interesuje mnie głównie wychylanie boczne w zakrętach i większa przewidywalność prowadzenia - obecnie jeżdżę Renault Grand Sceniciem i za nic nie czuję tego auta... Żyje jakby własnym życiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yasiek, piotr13,

Zgłaszam się :mrgreen:

 

Tak mam Eibach'a Pro Kit (-30mm).

 

Na początku Sharan wyginał się dosyć sporo - ale mimo wszystko prowadził się (trzymał się) jak na vana bardzo dobrze , jednak po zakrętach lubię pośmigać i nie ma lekko to chciałem coś z tym zrobić. Najwięcej dała zmiana kół z 215/55 na 224/45 - zrobiło się dużo stabilniej .. wiadomo 215/55 to trochę balonowate.

 

Co do zmiany sprężyn oraz interesującego Cie wychylania bocznego to po zastosowaniu Pro Kita nastąpiła duża poprawa - można powiedzieć że jest b.dobrze albo nawet lepiej niż oczekiwałem.

Jestem ogólnie bardzo zadowolony, a to względnie za nie dużą utratę komfortu.

 

 

 

~~~~

 

Co do tematu ;-), to może nie dzisiaj a ostatnio ... kolejny znajomy poprosił mnie żebym ogarnął mu auto z zewnątrz oraz wnętrze.

Przed zabiegami.

 

lOZ5UNRl.jpg

 

0VYdyrtl.jpg

 

Tg7Zbtjl.jpg

 

LWgW3Ful.jpg

 

S2QHuj5l.jpg

 

H5t1Ju5l.jpg

 

jP4JzFql.jpg

 

zAjaxDkl.jpg

 

 

 

W trakcie:

 

lcP8bfKl.jpg

 

7Q0NBdvl.jpg

 

7WzI2dml.jpg

 

pTf6nK4l.jpg

 

 

Po:

 

m4l8BFNl.jpg

 

8DvIL93l.jpg

 

eVz3HeFl.jpg

 

edRpKlel.jpg

 

PMiQNGJl.jpg

 

Y1UawOJl.jpg

 

4NJ3WKjl.jpg

 

j4gnwIll.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora się wziąsc za swoje auto. Przez kilka lat nic nie robiłem więc i przyszedł czas na mnie

 

Zakupiłem dzisiaj

 

 

cswb1d.jpg

 

oprócz tego zamówione na jutro amorki z odbojami i osłonami oraz sprężyny a do nich podkładki gumowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dymis, bez zdjęć się nie liczy :mrgreen::kox:

piotr13, teraz już ładnie widać ze siadło, zmiana koła tez będzie czy na razie inne plany?

 

Koła nie zmieniam, to może oddam do renowacji. Poprzedni właściciel o nie za bardzo nie dbał, i magia detailingu tu nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.