Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A co robisz z kołami?

 

Koła kupiłem okazyjnie bo ktoś wcześniej chciał je dać w poler i zdrapał lakier z nich ( chyba szlifierą sądząc po głębokości rys) więc skoro nikomu nie chciało się ich mi wypolerować (za dużo ramion każdy mówił i że nie mają czasu itp) postanowiłem oddać je do piaskowania i malowania w jasny srebrny z większą ilością perły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a polerowanie wibracyjne?

 

A wiesz ile biorą za polerkę wibracyjną 19" ? :)

Ponad 1000zł koszt takiego polerowania 19" co w ogóle mi się nie kalkuluje bo za felgi z oponami dałem 800zł ;)

 

Będą pomalowane i wydaje mi się ze też będzie ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tuning, są koszty ;)

 

No wiadomo ;)

Ale mam teraz inne priorytety i wydatki dlatego auto schodzi na dalszy plan...

 

Poskładam tylko felgi z oponami wyreguluje gwint zeby dało sie jeździć i tyle ;)

 

 

Moze w koncu jakies spy-foto chociaz samych kol ? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze w koncu jakies spy-foto chociaz samych kol ? :-]
WojtasTDI a zapodasz w końcu jakieś fotki tych kółek ?

 

Koło to Tomason TN4 takie jak na foto:

http://i948.photobucket.com/albums/ad32 ... 000773.jpg

 

Z tym że będą pomalowane w kolorze srebrnym z wiekszą ilością perły/brokatu.

Koło zostaje na pewno na więcej niż jeden sezon bo mega mi się podoba ;) A zresztą nudzi mnie już sprzedawanie i szukanie co rusz czegoś nowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
jakiś czas temu kupiliśmy autko dla żony (robi 4 km dziennie :mrgreen: ) za dużo mniej niż średnia krajowa i to chyba nawet netto :P

 

dziś podziałałem nieco z maską w ramach relaksu a miałem tylko 2 godziny. oczywiście auto domyte jak trzeba z glinką itp, swoją drogą miałem duży problem żeby się pozbyć dziwnego czarnego nalotu z lakieru coś jak równomierny bród ale poszło dopiero po naprawdę mocnej pianie plus rękawica i mycie ręczne(mocno ręczne :shock: )

 

Obrazek

 

przeleciałem menzerną 500,2500,4000

 

Robiles to na ulicy przed blokiem ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto umyte i wypolerowane końcówki w TDI-ku. Teraz wyglądają jak powinny :D Użyte zostały papiery od gradacji 40 do 2500, multiszlifierka z filcem i autosol. Jakieś tam ryski zostały, ale ja jestem bardzo zadowolony z efektu ;)

 

8cb040.jpg 1769c4.jpg fb5822.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.