Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czyli możesz mieć tablice zasłonięte takim bagażnikiem? Nie możesz ? Niby możesz kupić taki bagażnik, który ma i światła i miejsce na tablicę ....ups tylko skąd wziąć LEGALNIE trzecią tablicę, bo tez z klapy ruszyć nie możesz ... paranoja :wallbash:

 

Polska to cudowna kraina ... jeden idiotyczny przepis goni drugi ... a te barany siedzą i biorą kilkanaście tysiaków za pierdzenie w stołki i wymyślanie nowych, bzdurnych i od razu martwych przepisów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zaprzyjaźniałem się z APC Nielsena oraz SG Apple Dressing :)

Generalnie długo żyłem w błędzie myśląc że mam w środku czysto. 4 takie wiaderka wymieniłem nim ogarnąłem wnętrze APC.

2pslmd2.jpg

Pełnej fotki wnętrza nie mam bo już półmrok był ale jutro będą oględziny w dzień. Generalnie jestem mega zadowolony bo z porowatej powierzchni plastików na desce i boczkach brud elegancko wymyty 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

kamilgt, posluchalem Ciebie i dobrze okleilem listwy bo to klej z tasmy wlazil mi pod pada....musze poszukac tez innych tasm bo ten niebieski delfin mi nie podchodzi :/

Przejechalem je jeszcze Atoglym SRP i megsem UC.

Maske zrobilem kombinacją menzerna i wyszla calkiem ladnie. Ale czas goni auto musi jezdzic, calosc auta spolerowalem SRP i UC.

Po kilku latach zabawy w detailing maszynę mam w reku pierwszy raz. Ucze sie :) Ale swietnie czuje sie z nia w reku i lare42 dobrze wspolpracuje :) Musze pobawic sie roznymi padami, pastami kombinacjami. Byle doprzodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zrobiłem całe auto UC + rotacja + niebieski ABW - co do pada bardzo ładnie tnie(według mnie), efekt jest taki że te ryski które chciałem poznikały te które nie chciały zejść trzeba było potraktować papierem wodnym 2500 i to im pomogło :evil: potem DODO LP -> IPA no i COLI 476s - widok końcowy : błysk mógłby być lepszy ale czego można spodziewać się po samym UC, ryski grubsze zostały ale praca nie miała na celu pełnej korekty. Następnym razem trzeba się wyposażyć w Prima Amigo i może NAttys blue .... :o żeby podbić kolor :-]

 

Czas pracy jakieś 12-14godz - można powiedzieć że to moja pierwsza praca

 

kropelkowanie przepiękne :roll: - bez kropelek już żyć nie będę umiał .... :mrgreen:

 

ps. w jednym miejscu zdarłem trochę lakier z błotnika nie wiem jak to się stało :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W artykule jest jedynie wzmianka o zasłanianiu świateł i wad związanych z tablicą. Nigdzie nie w kodeksie nie znajdziesz zakazu używania takiego rodzaju bagażnika.

Jestes pewien?

4. Zabrania się:

1) umieszczania wewnątrz i zewnątrz pojazdu wystających spiczastych albo ostrych części lub przedmiotów, które mogą spowodować uszkodzenie ciała osób jadących w pojeździe lub innych uczestników ruchu;

a tu prawie jak ruszta dla motocyklistow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.