Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Altay, Efekt i mnie zdziwił nie sądziłem że tak wyjdzie :-] Naszczęscie ból mniejszy ze względu że i tak do malowania był, powód ten sam tylko strona druga :zly: Ale fakt o kamerce myśle, z tym że obawa jedna że przeciwko mnie jak Bogusiowi może zostać wykozystana :lol: A na AC zastareee ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miś, zazdroszczę ci tych chromowanych końcówek :P super :good:

 

sam nie mogę się napatrzeć tak mi się podoba tył tego auta :D

Za to ja Tobie troszkę silnika... z perspektywy czasu wydaje mi się że D4 byłby lepszy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, Dokładnie od 75 do 90 było drganie następnie znikało i pojawiało się przy 140 do 170 więcej nie jechałem.

Diagnoza prosta zdjąłem koło i było widać dwa jajka od strony nadkoli.

Kiedyś miałem też taką sytuację że z opony zrobiły się jajko i przypadkiem w warsztacie kolega na podnośniku zakręcił kołem i było widać że nie obraca się równomiernie.

Na początek zdejmij koła i obejrzyj czy felga nie jest pogięta,czy ciężarki są na swoim miejscu jeśli na pierwszy rzut oka wszystko ok to jedź wyważyć. Jeśli to też nie pomoże to zamień miejscami koła tylne z przednimi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę żeby ludzie we mnie cebulą rzucali na mieście. :)

Zerwę i po sprawie, ewentualnie zrobię delikatniejszy poniżej przetłoczenia tak jak sugeruje InspektorKot.

 

Od 3 miesięcy szukam intensywnie Fiesty ST ale to co jest na rynku to... :)

Póki co pozostaje mi jeździć tym wozidłem. Tak z nudów chciałem coś wymodzić, ale lepiej bym zrobił gdybym ten czas wykorzystał na nową warstwę wosku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.