Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Specjalnie wstałem wcześniej... przed 9 już miałem wszystko przygotowane i akcja odszczurzanie + wosk. Po dokładnym umyciu stwierdziłem, że jest taki ukrop, że nie dam rady z resztą. Skończyło się na QD i ogarnięciu kół. Następnym razem trzeba będzie zacząć w sobotę wieczorem a w niedziele rano skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem ponad tygodniową walkę. W aucie zostało tylko zawieszenie:

 

silnik, układ hamulcowy, elektryka, wnętrze: wszystko aus ( albo jak kto woli out)

 

Wczoraj wysprzątany garaż, (a właściwie to nie garaż a moja prywatna siedziba OBRSO) a dzisiaj wepchnąłem go i ustawiłem dziada.

 

Na dniach kroję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem kiere kremem Saphir i wszystkie przetarcia zostaly zamaskowane. Jednak skora w Citroenie jest do bani. Zobaczymy jak dlugo efekt sie utrzyma, ktos na forum pisal ze po 8 msc dalej bylo ok wiec jestem dobrej mysli ;)

 

Fote wrzuce za dnia, ale jest nowka sztuka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos na forum pisal ze po 8 msc dalej bylo ok

 

mi wytrzymalo kolo 3 miesiecy i znowu zaczynaja wyskakiwac przebarwienia

 

Ja mam szorstkie łapska i wytrzymuje ok. 7 miesięcy(jesień-zima), a w sezonie o zwiększonej potliwości dłoni max 3 miesiące :) Kładę 3-4 warstwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem kiere kremem Saphir i wszystkie przetarcia zostaly zamaskowane. Jednak skora w Citroenie jest do bani. Zobaczymy jak dlugo efekt sie utrzyma, ktos na forum pisal ze po 8 msc dalej bylo ok wiec jestem dobrej mysli ;)

 

Fote wrzuce za dnia, ale jest nowka sztuka ;)

 

to jest specjalny do kierownicy czy pasta do butów :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na relację nie miałem czasu, to mój pierwszy raz z maszyną, a zdjęć nie potrafię robić.

Ogólnie jestem zadowolony z efektu.

 

408800_lampa-god.jpg

 

408844_DSCN1862.JPG

 

 

408850_DSCN1861.JPG

 

408851_DSCN1857.JPG

 

408853_DSCN1855.JPG

 

408862_DSCN1854.JPG

 

408878_DSCN1852.JPG

 

408945_DSCN1846.JPG

 

408956_DSCN1845.JPG

 

Za pomoc dziękuję forumowiczom: julian, SJake, dzinkins

 

Kosmetyki jak i porady zaczerpnięte ze sklepu shiningcar :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas10313,

 

Korekta jak najbardziej :good:. Jak jest rdza to nie ma wyjścia: jak się nie zareagowało w porę to trzeba ciąć i spawać :-]

 

Ramki okien: farba powycierana, zardzewiałe wycieraczki, brak kołpaksa, oberwane plastikowe zakole z przodu :o

 

Ogólnie przód kiepsko spasowany, trzeba by rozebrać i poprawić 8-)

 

Jaki przebieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko robocze, przy wjeżdżaniu do garażu zawsze ktoś za daleko wjedzie co widać na zderzaku..

 

Zająłem się tylko korektą, gdyż tylko na to wygospodarowałem czas.. Ale przyznam, że było to nie małe wyzwanie, lakier twardy, było futerko, a zarazem lubi się rysować.

 

W wolnej chwili zajmę się właśnie kołpakami, wycieraczkami i ramkami ( chyba ściągnę farbę i będzie polerowany chrom :D )

 

A, przebiegu około 150tyś i 18 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dzisiejsze ale sobotnio niedzielne odświeżanie :ad:

 

FG400, PF2500, SF4000 użyte pady Menzerna żółty i czarny wafel, Monster Shine niebieski, żółty Urban ProSnake, futro scholl.

 

dsc06685.jpg

 

dsc06699.jpg

 

dsc06703.jpg

 

dsc06759.jpg

 

Z braku czasu umyty tylko GoldClass listwy Auto Finesse Revive Trim Dressing opony Endurace. Docelowo za ok 2tygodnie na auto wpadnie Megs UP jako cleaner i #16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.