Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

weglus

 

Takie OT wytłumaczenie:

Xsiński kupuje szynkę za 30zł/kg. Pojawia się promocja za 15zł/kg. Ile kupi tej szynki? Dalej kg, który jemu wystarczał? Nieee kupi 2kg bo taniej :D:lol:

 

 

 

Słabe tlumaczenie. Czyli jak produkt kosztuje normalnie ok 24zl, a w promocji 10x mniej, to Twoim zdaniem kupno dwoch opakowan jest glupota? Nie rozumiem tej ogolnoforumowej spiny z tym rain-xem :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Aivars, nikt nie napisał, że RainX po 2,49zł jest czymś złym. Spina była o to, że co chwilę ktoś pisał, że tu i tam widział i kupił tyle i tyle butelek za tą cenę. Wystarczyła jedna informacja, że w Kauflandzie jest promo na RainX-a i tyle :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aivars, chodziło mi o:

 

Spina była o to, że co chwilę ktoś pisał, że tu i tam widział i kupił tyle i tyle butelek za tą cenę. Wystarczyła jedna informacja, że w Kauflandzie jest promo na RainX-a i tyle :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aivars, chodziło mi o:

 

Spina była o to, że co chwilę ktoś pisał, że tu i tam widział i kupił tyle i tyle butelek za tą cenę. Wystarczyła jedna informacja, że w Kauflandzie jest promo na RainX-a i tyle :roll:

 

 

 

Panowie, to akurat rozumiem. Moze to troche inaczej odebralem i sie czepiam. Przepraszam, ostatnio chodze jakis taki pod******ny :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aivars, peace bracie :kox:

 

Dzisiaj skorzystałem z ładnego popołudnia i:

- przerobiony marolex ze sprężonym powietrzem razem z Magi

- dwa wiadra z prestą

- szybki GC megs

- plastiki KNMPC - poprzednia aplikacja wytrzymała kilka ładnych miesięcy, teraz już nie było czarno ale wodę odpychało

- opony endurance

- prodetailer na koniec :song:

Zdjęć nie zrobiłem bo bateria w kombinerkach padła. Jakbym miał ze z godzinkę więcej kładłbym hdc i carbona, kusiło strasznie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.