Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sucre, po pierwsze musisz miec radio po 2002 roku bo inaczej nie bedzie dzialac . a pozniej wystarczy wziasc sobie kabel jack jack i uciac jedna strone i przylutowac wsuwki takie zeby pasowalo do radia ( nie pamietam jak one sie nazywaja :P ) nastepnie wpinasz w czarna wtyczke kanal lewy i prawy w piny 3 i 4 a mase w pin 10 i dziala :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekd24, ja u siebie (jakieś 2 miechy temu) wyjście na jacka wypuściłem tak:

bp9x.jpg

Generalnie dużo wygodniej bo w schowku to nie bardzo jak trzeba wpiąć i sięgać tam do jacka.

 

0ypr.jpg

Trochę nieaktualne zdjęcie bo finalnie to poprawiłem przez kupno oryginalnej wtyczki - takiej jak do CD itp.

 

I mój filmik, że działa ok:

 

Sucre, kabelek lutowałem wedle schematu B1:

 

AUX-PINOUT.jpg

 

Tak jak wczesniej było napisane - radio musisz mieć po 2002 roku - zdaje się, że musi to być minimum październik 2002. Wtedy masz już niejako wbudowaną obsługę wejścia AUX.

 

A w sobotę - w przerwie między jednym deszczem a drugim - udało się założyć letni but. Felga nie do końca doczyszczona bo i pogoda do duszy...

wx92ccX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marszo, nie - aparat w telefonie sporo tu wzmacnia efekt agresywności. Jedynie kiedy w słoneczny dzień staniesz pod odpowiednim kątem to przy odblasku słońca czasem widać żywszy efekt (te paski są zrobione z materiału/folii odblaskowej). Normalnie te paski są z reguły bardziej bordowe z uwagi na to, że są zawsze trochę przydymione pyłem z klocków. Tylko zaraz po umyciu auta jest to ładny, czerwony kolor - ale daleko mu do oczoj***ści. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten pasek mi się nie podoba. Nigdy takie rzeczy mi nie leżały :dontknow:

Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii i ja to w pełni akceptuję. :good:

Póki co mam te paski - jak mi się znudzą to je odkleję i zostawię całą felgę czarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manolito77, ciekawie to wyprowadziles ;) ja myslalem o wpasowaniu obok przyciskow oryginalnego wejscia aux z e60 aleceny po 70-80 zl za glupie wejscie jakos mnie nie przekonuja :P bede cos podzil zeby poprowadzic to do podlokietnika i tam zrobic wejscie aux ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.