Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kaffel123, rickson, zgadzam się, tym bardziej że cały fotel kierowcy był wymieniany jakieś 30kkm temu. W dotyku jest przyjemna, zimą do zniesienia, w lato też za bardzo się nie nagrzewa, ale pod względem wytrzymałości... Niestety. Obecnie ma około 90kkm i wygląda jak wygląda :/ Nie mówiąc o tym, że takie czyszczenie + zabezpieczenie starcza na 2-3 tygodnie, potem znów wygląda :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, piotr13 A jakoś już sie w sumie przyzwyczaiłem do tych naklejek :D Hand Wash-a to już miałem na poprzednim samochodzie tylko białego, a co do stalówek to nie przyłożyłem się do malowania i już po zimie się ruda pojawia :P będzie trzeba pomyśleć coś z tym zrobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś postanowiłem ogarnąć letnie koło. Lata świetności mają za sobą i prosi się o odświeżenie, więc nie spuszczałem się nad nimi za bardzo. Byle wosk do nich przylgnął :mrgreen:

Na jesień do leżakowania zostały wstępnie ochlapane wodą i Aluxem:

zu083q.jpg

15d2khk.jpg

10r72v9.jpg

Oprysk z Tenzi Trucka:

2q9kw07.jpg

I miziamy:

kc055e.jpg

2qlaeqh.jpg

15s4p6s.jpg

I psik psik z Prixa (co dziwne, zbytnio nie chciał krwawić :o )

qr11fq.jpg

e5pymc.jpg

I coś na smołę:

2n8wos0.jpg

288qu08.jpg

xqi8eu.jpg

I na koniec DG 703 coby dressing za szybko nie spłynął. Chociaż po dwóch kompielach w Tenzi Trucku zbytnio nie miał nic do roboty.

whmo2u.jpg

I prawie gotowe:

2mgv5zd.jpg

wbcvau.jpg

 

Obecnie jeszcze opony obsychają i pójdzie na nie Endurance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GiovaniiGruby, To jest tylko felga zimowa, na lato mam Speedline'a SCS. Co do gleby to nie będzie, pójdzie trochę w dół, ale max. - 40 ( jakiś Eibach czy coś takiego ) ale to nie jest gleba. Może będzie, że pisze herezję ale nie podoba mi się styl nisko i szeroko. Ma zachować jak najlepszy stan zarówno mechaniczny i wizualny. Co do zmian to raczej orygianle z wyższych wersji ( Sporting / Schumacher) niż jakiś after market.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.