Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Po 100 km przy tej pogodzie po Tire nie ma śladu a Endurance jeszcze jest

 

te same odczucie :/ a reszta produktów podobnie :oops:

W piątek udostępniłem kumplowi (znacie się ;) ) do testów Bathe+ i załamany tym szamponem. Sam jeszcze nie testowałem ani jego ani innych produktów więc wstrzymam się z opinią, ale zaczynam się martwić na co wydałem pieniądze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

Ciekawa opinia. Ja myłem kilka razy, od aut na których zabezpieczenie ma się bardzo dobrze, do totalnych gruzów które nigdy wosku nie widziały i efekty za każdym razem są rewelacyjne :)

 

 

Tire - dla mnie prawdopodobnie najtrwalszy dressing jaki używałem, a już napewno top jeżeli chodzi o odpychanie wody i syfu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samochodzie były resztki kiedyś tam położonego Concorso zmiksowanego ostatnio jakimiś różnościami, ale ogólnie to raczej tafla wody. Szamponu wlał normalnie jak każdego innego. Z tego co mi siostra powiedziała to po umyciu i opłukaniu samochodu przemył dodatkowo jeszcze jakiś czysty już element i dalej była porażka. Tak jak napisałem, sam się wstrzymam z ostateczną oceną. Zrobię test i wrzucę update do działu testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach wrzucę jakąś relację z trzech produktów ;)

 

 

Tire - dla mnie prawdopodobnie najtrwalszy dressing jaki używałem, a już napewno top jeżeli chodzi o odpychanie wody i syfu :)

_________________

 

Piotrek może na sucho daje radę ale w deszczowy dzień dojechałem do Poznania i już nic nie było :/:dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

I jeszcze mała ciekawostka, jak tam jest... takie marzenie ściętej głowy :cry::cry::cry:

 

 

O takim kraniku pisalem do Czysto.pl jakis rok temu na ich profilu na FB ... to mnie wysmiali ... heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze, początkowo też miałem kiepską opinie do Gyeon Tire. Wczesniej stosowalem Endurance i była bajka.

Niemniej jednak z czasem okazało się, że błędem było nie wyczorowanie opon po poprzednich dessingach.

Po prostu na zmytego myjka Endurance'a kładłem Tire.

Efekt był taki ze po jednym dniu w deszczu nie było po nim śladu :/

 

Po wyszorowaniu opon czystym Tenzi Truckiem :D wszystko się odwróciło.

Endurance już nie ma gdzie Tire jeszcze się trzyma.

 

Co do szamponu to się nie wypowiem - nie kupiłem jeszcze, dziś 10 to może trzeba się skusić :D

Jedyne co mi przychodzi do głowy to kiepsko przygotowana powierzchnia.

 

Mialem kiedys podobne doświadczenia z innym szamponem z woskiem.

Efekt po umyciu - żaden.

 

Okazało się, że zwyczajnie na lakierze zalegał jakiś niewidoczny syf - dekontaminacja + glinka, jeszcze raz mycie ww. szamponem i efekt zupełnie inny!

Nie tak brawurowy jak na filmie od Gyeona ale wreszcie zauważalny.

 

Więc może musicie pokombinowac w tą stronę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, Marzenia stają sie rzeczywistością. Na jednej myjni w Warszawie jest taki kranik z umywalką i to w dodatku za darmo. Bardzo fajny pomysł, można sobie rekawicę wypłukać.

 

Na Ślasku szczytem marzeń jest wciaz myjka z aktywna piana a nie z proszkiem ;[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weny starczyło tylko na Glorię i spłukanie :kox: Środek też machnięty, bo już był taki burdello, że... Gumowe dywaniki zabezpieczone 303AP spłukane pod ciśnieniem wyglądają jak zaraz po nałożeniu, zobaczymy ile wytrzyma 8-)

 

DSC_5917.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się grzebać na forum, ale ostatnio woskowany jakos w październiku ? Listopadzie ? :mrgreen: od tamtej pory nie myłem ręcznie i tylko opryski z bezdotyku ;)

 

Trzeba sie wziąć i umyć, ale ciagle nie ma kiedy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.