Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Tricado, gdyby u mnie tak obszywali za 170zł :song:

ja w związku z ładną pogodą wybrałem się na bezdotyk, grane były pricborty, piany, chciałem uwiecznić miny ludzi w kolejnce obserwujących moje wyczyny, ale wtedy pewnie doszłoby do rękoczynów :D

z792.jpg

2vl1c.jpg

6aea.jpg

smt9.jpgna wiosnę lakiernik będzie miał zajęcie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

powiem ci tak przy każdym przejeżdżaniu przez zwalniacze chlapacz ocierał o lakier, tak długo aż lakier odszedł, teraz zdemontowałem chlapacze i widać skutki tego obcierania :| spróbuje to zrobić lakierem zaprawkowym i bezbarwnym ale wątpię że uda mi się nałożyć taką warstwę żeby było na równo i po zeszlifowaniu ładnie by się wypolerowało tak żeby nie było widać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak bardzo jesteś czuły na aspekty estetyczne. Bo być może po zaprawkowaniu, przejechaniu papierem i spolerowaniu może wyjść znośnie i kwestia obycia :) Czy będzie ci to przeszkadzać :)

Generalnie za miesiąc, dwa ktoś ci auto może przerysować i będzie okazja do malowania, a z drugiej strony raz, ze auto będzie malowane, dwa jakoś wywalenie kilku stów na dwa nadkola, no mnie by bolało, bo nie są jeszcze takie złe, może da się uratować :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli da rady tak to zrobić by było na gładko będę mega zadowolony ;) nie będzie mi to przeszkadzało że tam będzie trochę lakier inny odcień miał byle by nie było tego odprysku widać. Samemu mi się nie widzi wydawanie tyle kasy :| tfu tfu ja Ci dam przerysować auto :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd, z tylu pod chlapaczami nie ma żadnego śladu ;) ale przód sam widzisz, były to ori chlapacze. Z przodu byly takie niskie że but mi nie wchodził między drogę a chlapacz:| jeszcze były właściciel miał garaż podziemny i za każdym razem wjeżdżając i wyjeżdżając tarł o ziemie :| przez te parę lat musiało to narobić takich szkód. Ale dziwi mnie że nie zdemontował tego, mnie to wkurzało już po dwóch dniach użytkowania auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkurzyłem pół samochodu plus bagażnik :)

 

a jak te pół podzieliłeś wzdłuż czy w szerz? i co z pozostałą połową? :mrgreen:

 

No 50tki były by super zwłaszcza że strona pasażera nie ruszana a kierowca się "błyszczy" :D.

 

Czasu nie starczyło niestety stąd taka skrócona akcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.