Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

daniel.ch7, u mnie się ostatnio mazał już chyba w okolicach +5 :dontknow: Co najlepsze zostawiłem go w cholerę takiego rozmazanego, bo już nie miałem siły trzeć i co się okazało? Że sam się dotarł :mrgreen: Poleżał chwilkę i jakby wyparował. Żadnej smugi :o Ja wiedziałem, że Sonax nawet śnieg odpycha z samochodu, ale żeby sam się docierał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że oprócz temperatury na słabe docieranie ma wpływ spora wilgotność powietrza. U mnie ostatnio jak się bawiłem QD nie było tak zimno bo ok 10 a mazał się strasznie i nie chciał dotrzeć. Za to mądry tel pokazał wilgotność powyżej 70%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozłożyłem graty, siłowałem się z zamarzniętym wężem, bo oczywiście nie było czasu go schować przed zimą :lol: opłukałem skodę myjką i umyłem szamponem Megsa, znów nie dało się rozpoznać koloru skody :D Po zimie koniecznie muszę zacząć ratować tylną klapę i nadkola, bo sól znów robi swoje -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że odebrałem auto od mechanika, postanowiłem zabrać się za drobne czyszczenie wnętrza. wszystko przedstawione dość chaotycznie, na zdjęciach o słabej jakości, ale skoro już coś pstryknąłem, to się pochwalę :-] odkurzałem co prawda kilka tygodni wcześniej, ale teraz postanowiłem nieco bardziej się przylożyć, choć docelowe porządne czyszczenie wraz z praniem tapicerek planuję na wiosnę [o ile auto u mnie zostanie, bo mam na oku już coś innego :oops: ] wydaje mi się, że wnętrze nigdy nie widziało dobrej kosmetyki. użyłem ;

-red devil

-zestaw colourlock'a do skór

-megs natural shine na kokpit i plastiki w zasięgu ręki

-vp dionysus na dolne partie jak pedały, progi, podstopnica

-srp na dekory

h51i.jpg

g0gx.jpg

glyr.jpg

ovu0.jpg

4ko7.jpg

iub4.jpg

vhns.jpg

mzg0.jpg

8gn8.jpg

9hkm.jpg

7ed1.jpg

y90s.jpg

vj9l.jpg

bshh.jpg

y83b.jpg

78rp.jpg

vq05.jpg

6xd4.jpg

zbvm.jpg

gft0.jpg

na5r.jpg

6q1n.jpg

bhfv.jpg

nypz.jpg

fme8.jpg

ffnr.jpg

uspj.jpg

z zewnątrz zauważyłem dziś pod światłem halogenu, że będzie co robić z lakierem. były właściciel bardzo polubił się chyba ze szczotkami :cry: całość prac zwieńczona wymianą filtra paliwa, za 130zł :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawilismy się dziś na bezdotyku z kolegą Mess'em Gyeon WetCoat. Autko tylko spianowane, spłukane, popsikane :D (na bogato) i ponownie spłukane. Efekt jak dla mnie na te warunki i na takie tempo mycia zajebisty :shock: . Postaramy się z Bartkiem jaką większą relację zrobić jak trochę czas pozwoli i będzie taka pogoda jak dzis

5yns.jpg

8mws.jpg

 

W takim stanie w jakim był samochód i zeby taki efekt kropelek? naprawdę super produkt. Następnym razem napewno padnie jakiś film bo efekt jest jeszcze lepszy od zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi, Zdecydowanie za dużo, ale patrząc na czynniki atmosferyczne, silny wiatr gdzie wiekszosc szło w powietrze to i tak niezle, na całe auto psikane miejsce w miejsce z polowy butelki zostało mi lekko 1/4. A dlatego z połowy bo zakup był dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś a wczoraj... Jak zwykle, korzystając z tego, że zawoziłem matulę do pracy na 5:30, zapakowałem wiadro z gridem i ciepłą wodą, futrzaka, szczotę do kół, nabitego Marolexa i wracając odwiedziłem bezdotyk... Trzeba było gada w końcu umyć z tego syfu z ostatnich kilkunastu dni.

- mycie za 5,- (myjniowa śmietana na wóz i płukanie wysokim ciśnieniem jak tylko dokładnie się da); już po tym etapie wóz odżył,

- combo Espuma + 4Nano UV z Marolexa z ciepłą wodą i mycie futrzakiem na jedno wiadro z gridem i ciepłą wodą + dokładne mycie progów i kół szczotą Mothersa,

- płukanie demineralizowaną "na bogato" za 4 zeta.

 

Na samochodzie kanapka Colli 476s na podkładzie z DG#652 (nałożone 12.10.2013), wspomagane dwukrotnie Sonaxem BSD (ostatni raz 27.12.2013). Od ostatniego mycia samochód głównie garażowany, do wczoraj przejechane ok. 350 km.

 

cHk3cNb.jpg?2

 

yVJW6dH.jpg?2

 

QQUPFse.jpg?2

 

TbYniX3.jpg?2

 

F0U8kWg.jpg?2

 

Po 1km i spokojnej jeździe do 50km/h trzeba było zatrzymać się po świeże pieczywo :D... Poniższe zdjęcia zawierają lokowanie produktu :P

 

VfzWBsX.jpg?2

 

2y0368o.jpg?2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.