Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Eryczek, Accordy tez, a w 8 genie lista wymienionych części do 50kkm miała kilka stron A4 :dontknow:

 

:shock: ja mam 120 tysi na liczniku i z rzeczy nie eksploatacyjnych NIC jeszcze nie robiłem...

 

Może nie do końca poprawna eksploatacja :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, juz kiedyś tutaj wypisywałem. Pierwszy wypust z 2008, złapał wszelkie choroby młodzieńcze, wymienili praktycznie pól samochodu. A eksploatowane przez 55 letniego spokojnego za kołkiem faceta, wiec to nie to.

 

ASO w CR-V stwierdziło łożysko przy sprężarce, wstępnie 2,5 klocka :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszłej zimy u mnie w AFNie z Bóg wie jakim przebiegiem

Nie bluźnij, kolejna legenda mówi te silniki po 500tyś są dopiero dotarte :song::P ...hehe. A na poważnie to super silnik w mk3 :good: , chyba ostanie lata produkcji, rocznik '97?

 

Tak tak, pierwszy dwumas i pierwsze vnt w mk3 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno minusowe temperatury zmobilizowaly mnie do wymiany termostatow.

 

Co prawda auto grzalo sie bardzo szybko,ale nie osiagalo takich temperatur jak powinno ( 75-80 stopni )

 

p0fq.jpg

jldn.jpg

6wgu.jpg

uic1.jpg

twzd.jpg

11mi.jpg

5q8j.jpg

isq6.jpg

chps.jpg

ysd4.jpg

4b4s.jpg

 

 

 

Oryginalne termostaty obydwa 2004 rok nigdy nie ruszane :)

 

Nie rozbieralem pasa przedniego i nie wyciagalem wentylatora chlodnicy - da rade.

 

 

Po zamontowaniu szybki test:

 

n2a4.jpg

aq0x.jpg

waho.jpg

ityl.jpg

ufcx.jpg

 

 

Na zewnatrz -14 a auto nagrzalo sie do 76 stopni po przejechaniu 3km i do 92 po jeszcze kilku. Caly wyjazd trwal dokladnie 20 minut wiec swietny wynik przy tej temperaturze :) nowe termostaty ok 10 stopni w gore.

 

 

Ostatnio testowalem tez webasto. Temperatura na zewnatrz -13,temperatura wody w ukrytym menu - 13 :mrgreen: wlaczylem webasto z idrive i po dokladnie 10 minutach woda osiagnela 31 stopni,w aucie odczuwalnie cieplej szyby odmrozone,fajna sprawa :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W volvo mam eberspacher i ostatnio uczyłem żonę jak to używać. Super sprawa, nastawiasz na godzinę o której chcesz ruszyć a automatyka dopiera czas załączenia się. Wsiadasz a w środku auta ciepełko, silnik podgrzany i ruszasz w drogę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne termostaty obydwa

Jestem ignorantem i offtopowcem - od czego są DWA? jeden jak rozumiem między blokiem a chłodnicą, a drugi?

 

Wreszcie odmroziłem przednią szybę na której od ponad tygodnia (bo samochód raptem 2 razy ruszony na 3-4km w tym czasie) był miejscami zamarznięty szron :mrgreen: Miałem już jechać na bezdotyk, ale jutro ma być na plusie to wracając z uczelni go opłuczę. W nadkolach kilka kilo lodu -będziemy odcinać ciepłą wodą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saddam, mnie takie temperatury odstraszają. Coś nie tak z krążeniem chyba mam, bo już jak jest około +5 to mam sine ręce i potrafią mi marznąć :mrgreen:

 

[ Dodano: 31 Styczeń 2014, 20:33 ]

daniel.ch7, ja robiłem to przy okazji czyszczenia szyb płynem megsa 8-) Świetnie błoto schodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.