Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Coraz więcej podróbek Motul’a na rynku…?

 

Niestety tak, a i spotkałem się już z opiniami, że Motul spadł troszkę z jakością i wykorzystuje wyrobioną markę - ile w tym prawdy nie wiem, ale wiem, ze kilku znajomych z fajnymi projektami mocnych aut korzysta z Millersa i są bardzo zadowoleni :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja też ostatnio dałem nowy olej w 1ce. Komputer pokazywał jeszcze 13 tyś do wymiany, ale to co było na bagnecie mówiło zdecydowanie co innego, więc płukanka Liqui Moly, do tego dedykowany castrol, Cera Tec, wymiana filtrów i na koniec Diesel Spulung też od LM. Jakoś tak gładziej chodzi, ciszej, mniej pali... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzięki uprzejmości kolegi, mogłem trochę podziałać przy swoim klekocie 8-)

Wiele zdjęć nie mam i nie są jakieś super hiper, ale coś tam się pstryknęło :|

Fotele były wyjęte i całość wnętrza wyprane, szyby od wewnątrz AG Glass polish, plastiki CG Natural Shine, i wypsikana reszta Strippera w połączeniu z Bossem od Foen

 

gfq5.jpg

 

Z zewnątrz wymyte felgi, wnęki i odkurzony silnik, Prickbort, glina regular, listwy i to co czarne Auto Magic do plastików zew, opony FK Top Kote #108 DJ LP na rotacji i żółtym Urbanie a na koniec Zymol Carbon na bogato :evil:

 

5l70.jpg

82ij.jpg

fj23.jpg

wv0j.jpg

0k6s.jpg

q1pz.jpg

7ms9.jpg

mu9j.jpg

 

I na koniec mała przymiarka 8-)

 

ulm7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko nie myte od 24 ręcznie, więc dziś poszedł nowszy szamponik od SG, trochę pricka, aktywnej pianki, wycieranko no i fotki na otomoto :-]

slwh.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

4gad.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Oponki endurance i to tyle, żadnego QD bo siedzi PNS na lakierze i nie trzeba nawet :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun .... ciag dalszy w następnych dniach długiego weekendy

 

XC70 po 2000 km w górach ( na aucie był zymol titanium ... teraz na plastiki Gyeon TRIM na felgi Rim , na lakier colli 915 dla odmiany )

Quad heh mycie ( na plastikiach lezy Trim )

 

Cayman S korekta :ad: i :) MOHS mysle ze finał w poniedziałek

 

j3mo.jpg

0hiy.jpg

tcrg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś się ogarnęlo przez piątkowy i sobotni wieczór. Jeszcze nie przy moim, ale jest poważne zastanawianie się :) Historia znana od początku (krótka bo krótka ale znana):P

Ale do rzeczy, CC trzeba bylo przygotować do wyjazdu zimowego, to też zostalo porządnie umyte, sPrickbort'owane wyglinkowane, przetarte żóltym korkiem 3m, spianowane, umyte IPA i nalożona zostala powloka LP3D ;)

rbfzmx.jpg

 

fotograf ze mnie nie będzie, to też nie przykladam do tego specjalnej uwagi :P

 

[ Dodano: 5 Styczeń 2014, 00:20 ]

HubertRinkon to jest to :D czekam na zdjecia po samym plukaniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.