Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Domel, dlaczego wstawiasz do ASO zamiast brać gotówkę i poszukać klapy i zderzaka w kolorze ? Przecież zostanie Ci kupę kasy na buteleczki z kosmetykami i czujniki cofania. :)

 

Na pocieszenie: ja parę lat temu zaparkowałem kabrioletem (bez dachu). Wsiadłem do auta cofam i..jeb..w słup od latarni. Też nie wiem jakim cudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za dzień, wczoraj wróciłem od teściów, dziś w pracy, do tego większe zakupy z żoną... ale na auto czas się znalazł;)

 

dziś uświadamiałem kolegę że plak to zło... nie wyszło(choć to się może jeszcze okaże) a efekt jest taki :mrgreen: (APC PB + NL):

 

348ncki.jpg

 

i obleciałem auto na bezdotyku +:

 

- pianowanie (kwazar 360 przerobiony - swoją drogą coraz lepiej mi się z nim pracuje), delikatnie irionx na felgi, pędzelek + rękawica, wiadro itp. (piana valet natural snow + kapeczka apc od megsa - fajnie mi domywa :-] ), na koniec garaż, suszenie + QD+. Jutro z nudów w pracy zrobię środek :P

 

rk585g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, Kupiłeś Alfę i musisz się pogodzić z jej kapryśna naturą :D
wiem :-]

dobrze, że jak na razie tylko czujniki cofania mnie wpieniają, bo poza tym banan na twarzy podczas jazdy :good:

Alfy albo się kocha albo nienawidzi. Ja jak narazie czuję motylki w brzuchu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odszczurzenie auta po urlopie świątecznym w PL. Trochę się zabrudził :dontknow:

Przejechane około 3500km od ostatniego mycia.

Wewnątrz:

Odkurzone i przetarte z kurzu. Wyprane dywaniki bo już była masakra.

Zewnątrz:

Piana ValetPro Neutral z domieszką APC Bilt Hambera

Mycie Szamponem Presta.

Na koniec wisienka na torcie z której jestem bardzo zadowolony Gyeon Wet Coat.

5nig.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

3v4a.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

mt7r.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

4ey7.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

i0mc.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

r0d7.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

tjre.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sylwka pobudka 4:50, jadę do domu rodziców żeby ogarnąć w końcu lakier w Miśku bo od zakupu nic nie było robione i patrzeć się już na niego nie dało.

6:00 bezdotyk, prick, Dimmer w killer stężeniu, bezdotyk, glinka i bierzemy się... I co? I taki sticki paint, że nawet Lime Prime zasychał :cry: Po ponad dwugodzinnej bezsensownej walce z kawałkiem maski - odpuściłem (brak DA :/ ), niebieski 3M + Lime Prime, wolniutko, wolniutko, i większość utlenienia chociaż zeszła. Zlane zmywaczem silikonowym, dotarte ipką i dwie warstwy PNSa. Fotki żadnej z tego wku***enia nie zrobiłem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bio, ja to bardziej bym był ciekaw czy nie biją,nie huczą kupując alu (letnie) zimą.

 

LoozaQ, no załóżmy,ze by najpierw zadzwonila na tel,ze stoi i się dobija bo..drzwi jej się zatrzasnęły,hehe Ciężko mi się wstaje w takich godzinach.

A kolega jeszcze dzisiaj po nocy sylwestrowej. Ja do 3.30 oglądałem "Siła magnum"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelpp, Ee tam że huczą i biją ważne że (.)(.) się oglądają.

A tak serio, przejechałem się i wyszło to czego byłem świadom. Przednie opony do wymiany.

 

Manolito77, Nie mam Mtechnika także jest dosyć miękko. Smiem twierdzić że niczym na 16 w ojcowej 530d z mtechnikiem. Inna sprawa że czuje szerokość opony na kierownicy, obawiam się o pompę wspomagania.

 

Blau, Są dwa komplety, ori białe przedlifty i ori pomarańczowe przedlifty, zmieniamy do woli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canardsy zrobiły wylot, jednak to nie było to na co liczyłem...

Dziury w zderzaku zostały więc trzeba było je zaspawać, przy okazji została usunięta wnęka na rejestrację. Wszystkie ubytki, połamane zaczepy itp historie zostały przy okazji naprawione.

 

lmnQ7yi.jpg

 

GEcUxRN.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.