Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Wymylem Punciaka Zony.

 

Tezni Prix mialo duzo roboty. I sadze ze jesli powtorze oprysk to znajdzie drugie tyle. Fioletowa rzeka plynela. Prick bort tez mial robote. Auto nie bylo myte jakies 2 miesiace. Dachu juz prawie nie ma, ale odszczurzanie poprawia ogolny look. Zdjecia niestety z komorki.

 

egtu.jpg

1te6.jpg

6gd7.jpg

jfan.jpg

8x21.jpg

8kpu.jpg

g7ku.jpg

mr0p.jpg

r0ut.jpg

aiwv.jpg

rik7.jpg

x7ih.jpg

zrz9.jpg

21es.jpg

s3xx.jpg

28ng.jpg

wifl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator
jeszcze widzę rdzę przy uszczelce szyby..

 

auto uzytkowane przez kobiete. fotki robione lepszym aparatem to az oczy bola. setki rysek i obtarc. wgniecione drzwi. Wczoraj wymieniony termostat i jest cieplutko. Silnik 1.9 JTD bodajrze 90 konny. Rwie asfalt jak szalony. Mechanicznie bez zarzutu tylko wspomaganie padlo (silniczek - koszt 600 zeta ;/ )... ogolnie zona będzie jeździc az padnie totalnie. Swietne auto. Ten dieselek jest niesamowity. Szkoda tylko ze auto wyglada tak fatalnie. No ale moje zabiegi troche go poprawily. I powiedziec ze 3 lata temu wygladal jak nowka z salonu tylko z lekkim obtarciem drzwi po wloskiem kierowniku. I dlatego jak widze ogloszenie sprzedam - utykowane przez kobiete - omijam auto z daleka :P

Zdarzyla nam sie nie raz karteczka za szyba: "kupię to punto". Teraz bym sprzedal, a jeszcze 2 lata temu nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym wspomaganiu to nie takie proste bo może to być silnik/komputer/czujnik skrętu. Najlepiej kupić na allegro używaną całą kolumne ze wszystkim, da się trafić dobrą sztuke za dobre pieniądze. Sam przez to przechodziłem, troche zabawy ale opłaca się. Wymiana nie taka tragiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik 1.9 JTD bodajrze 90 konny. Rwie asfalt jak szalony.

 

Silniczek ma 80KM. Niektórzy robią z niego ponad 130KM :)

 

A dach to ewidentnie Fiat z Włoch - niestety tak się działo z całą serią niektórych lakierów z tego okresu przy słońcu (Włochy, Hiszpania itp.).

Jednak rdza przy uszczelce nie przystoi - szybko oczyścić i zakonserwować :thumbdown: !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to taki wielki problem zmatowić to papierami wodnymi i położyć choćby folię czarną połysk, mat. Wziąć kolegę i własnymi siłami ogarnąć. Arkusz takiej folii nie jest mega drogi, a już by to inaczej wyglądało. Okleić lusterka np żeby to z czymś współgrało i od razu by się inaczej patrzyło. Tak samo jak te kołpaki z Tesco. Kurczę oryginalne kołpaczki Fiata pewnie używki za mniej jak 100zł można kupić, a już auto wygląda normalnie. Bo teraz te wysmarowane dressingiem koła i te kołpaki + dach jakoś śmiesznie wyglądają. Takie na siłę. Więc pomyśl. Inwestycja nie duża, a od razu inaczej się patrzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Z parkingu wyjezdzalem tylem i przysadzilem w auto ktore zatrzymalo sie na czerwonym swietle. Nie widzialem go... :( Wtopa na calego ... klapa wgnieciona ale zderzak pekniety... mam nadzieje ze nic wiecej ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Domel, Przykra sprawa, ale w obecnym tłoku na drogach o błąd nietrudno :/

 

Teraz pewnie sobie sprawisz od razu czujniki cofania ;)

Ja już sobie nie wyobrażam cofania bez nich - wiecznie na człowieka się czają jakieś niebezpieczeństwa: niskie słupki, betoniki, ludzie przełażący nie wiadomo skąd, auta wjeżdżające od strony zakazu itp. itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel, Przykra sprawa, ale w obecnym tłoku na drogach o błąd nietrudno :/

 

Teraz pewnie sobie sprawisz od razu czujniki cofania ;)

Ja już sobie nie wyobrażam cofania bez nich - wiecznie na człowieka się czają jakieś niebezpieczeństwa: niskie słupki, betoniki, ludzie przełażący nie wiadomo skąd, auta wjeżdżające od strony zakazu itp. itd...

 

mam czujniki w MiTo i nic mnie tak nie wk...wia jak właśnie one :wallbash: nie wiem, czy są fabryczne czy nie ale dziadostwo piszczy przy byle kropelce deszczu :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, miałem czujniki cofania w Escorcie. Jeśli twoje są nieoryginalne, to musisz je zdemontować, osuszyć i zawalić silikonem przy kablu. Lubią łapać wilgoć i później szaleją. Lub robi się gdzieś zwarcie (przetarty kabel).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, miałem czujniki cofania w Escorcie. Jeśli twoje są nieoryginalne, to musisz je zdemontować, osuszyć i zawalić silikonem przy kablu. Lubią łapać wilgoć i później szaleją. Lub robi się gdzieś zwarcie (przetarty kabel).

moje nie piszczą od zawilgocenia.

pisząć o kropli deszczu miałem na myśli tą spływającą po czujniku lub rosę która siedzi na karoserii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

11 lat mam prawko B i C. Jestem tak wsciekly na siebie ze sie zagapilem a swiadkowie patrzyli na mnie jak na idiote ze klne w nieboglosy - notabene sam na siebie ;/ ...

Jutro rzeczoznawca a w czwartek ASO. Trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 lat mam prawko B i C. Jestem tak wsciekly na siebie ze sie zagapilem a swiadkowie patrzyli na mnie jak na idiote ze klne w nieboglosy - notabene sam na siebie ;/ ...

Jutro rzeczoznawca a w czwartek ASO. Trudno.

 

 

eee jeszcze wszystko przed Tobą...

23 lata prawko i na koncie dwie stłuczki ( w ciągu jednego tygodnia, nawet ten sam patrol drogówki mnie spisywał) i jeden pieszy (na szczęście nie moja wina :dontknow: ) i w tym przypadku Pogromcy Mitów nie mają racji... można wyskoczyć z butów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.