Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Akurat Mobil 1 5/50 i 0/40 to bardzo porządne oleje.

Fakt, dwa "modele" godne polecenia od tego producenta. Kolejne już nie było by tak łatwo znaleźć.

 

Ale 5W50 już w karcie charakterystyki wygląda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna, termostat wymieniasz profilaktycznie czy coś się dzieje ze starym?

 

Od jakiegoś czasu auto nie chciało się grzać, pierwszy podejrzany to termostat. Po wymianie temperatura wody szybko osiąga 90 stopni i na takim poziomie się utrzymuje, także diagnoza słuszna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałam oleju, który miałby tak dobre właściwości czyszczące silnika, a silników rozebranych jeżdżących na nim widziałam kilka jak i na innych olejach :P

 

sa jeszcze oleje Motula ;) Ja jeżdżę na 300V Competition to czysciutko az milo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do karty charakterystyki produktu to przestaniesz pisać, że to full syntetyk :)

 

Zwykła baza mineralna po HC - Motul od dwóch lat powoli, acz systematycznie schodzi na "złą drogę" którą utorowali inni "cenieni" producenci, którzy nie mają w ofercie żadnego prawdziwego syntetyka a wciskają marketingową papkę, że olej na dobrym HC to syntetyk a czasem nawet lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motul od dwóch lat powoli, acz systematycznie schodzi na "złą drogę"

 

Ja na Motula nie powiem złego słowa, używam już dobre kilka lat.

 

Obiło mi się o uszy, że na rynku już jakiś czas temu pojawiło się jego "drugie wcielenie", które psuje dobre imię marki.

Tak z ciekawości, Artih słyszałeś coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obiło mi się o uszy, że na rynku już jakiś czas temu pojawiło się jego "drugie wcielenie", które psuje dobre imię marki.

Tak z ciekawości, Artih słyszałeś coś na ten temat?

 

Nie chodzi tylko o podróbki, które największym problemem są nie tylko na Allegro ale i już w sklepach - ja piszę o coraz słabszej jakości olejów tego producenta, który ewidentnie jedzie na marce ale nie ukrywa tego w kartach charakterystyki swoich produktów.

 

Ty zapewne piszesz o tym:

 

[ Dodano: 8 Grudzień 2013, 04:24 ]

f196db406270fb63m.jpg 3538f426ee31df51m.jpg 05592733e062e417m.jpg

 

[ Dodano: 8 Grudzień 2013, 04:25 ]

Żeby nie było nie na temat - 156 żony dostała nowe wycieraczki Motgum'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś małe odświeżenie środka (plastiki) + NW na wszystkie szybki i antfog z autolandu (ostro daje po nozdrzach) [może polecicie coś innej firmy ?] ciekawe czy daje radę jutro będzie 5 osób "chuchać" ... i mała (bo tylko kierownica, gałka i ręczny) konserwacja skóry LV Protector (świetny środek przez pierwszy dni jak środek leży czuć jakby kierownica była co dopiero zamontowana od tapicera)

, a dziś przymarzły mi kropelki dziwnie to wyglądało obok "czyste auta", a na moim takie "cypki" heheh :kox::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.