Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

o kurcze ładnie ubłocona.. masz więcej fotek :D ? lubię fotki takich mega brudnych aut, najlepiej z trasy jak tylna klapa brudna, że rejestracji nie widać i tylko przetarte wycieraczką :D to jak po budowach jeździsz to i w środku nieźle się naniosło syfu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze ładnie ubłocona.. masz więcej fotek :D ? lubię fotki takich mega brudnych aut, najlepiej z trasy jak tylna klapa brudna, że rejestracji nie widać i tylko przetarte wycieraczką :D to jak po budowach jeździsz to i w środku nieźle się naniosło syfu..

 

Ale na fotce widać wg. mnie spianowane auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze ładnie ubłocona.. masz więcej fotek :D ? lubię fotki takich mega brudnych aut, najlepiej z trasy jak tylna klapa brudna, że rejestracji nie widać i tylko przetarte wycieraczką :D to jak po budowach jeździsz to i w środku nieźle się naniosło syfu..

 

Ale na fotce widać wg. mnie spianowane auto :)

 

tak dokładnie - auto spianowane, zaraz przed wjazdem na bezdotyk.

Co do wyglądu przed to nie wpadłem żeby zdjęcie zrobić ale brudna była okrutnie.

 

Ktoś pytał o efekt po PB QD+(na 3 tygodniowy Coli 476):

 

2r23iw6.jpg

 

Dziś położyłem dresingi na zewnętrzne elementy(opony, itp) i zrobiłem wnętrze. Wieczorem zrobię zdjęcia bo żona zostawiła mnie z dzieckiem i zabrała apart :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z tego, że zawoziłem matulę do pracy na 5:30, zapakowałem graty i wracając odwiedziłem bezdotyk... Spokój, cisza, nikt się nie dopierdzieli....

- VP NSF z Marolexa,

- płukanie wysokim ciśnieniem za 2 zeta,

- 4Nano UV oprysk z Marolexa z ciepłą wodą i mycie futrzakiem na jedno wiadro z gridem i ciepłą wodą (nawet spasował mi ten sposób),

- płukanie demineralizowaną za 2 zeta,

- "Szybcy i wściekli" na obwodnicy.... przejechane 2 km, samochód suchy i czysty :D

... i do garażu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu dobrzy ludzie podrzucili to: :-]

 

dgom.jpg

 

Po przesmarowaniu jednego elementu zgodnie ze wskazówkami producenta i forumowych guru podrapałem się po głowie myśląc, że nie mam zbytnio czasu żeby docierać dwie godziny jakiś głupi wosk. Więc tatuś biegiem poleciał do swojej szopy szukać Karbonika, aby ulżyć swoim cierpieniom. :kox: Efekt był taki że Zymol poleciał z powrotem w kąt, a auto zrobiłem jednak pierwszym woskiem, ponieważ jest w jego zapachu coś dziwnie fajnego czego nie potrafię określić, a co strasznie mnie podchodzi. Z kolejnymi elementami szło już całkiem sprawnie, smarowidło jest tłuste jak towot nie barwiąc przy tym łap na niebiesko, nie maże się ani poci. Gdyby jeszcze ten brokat był... :mrgreen:

Samochód oczywiście koloru nie zmienił, nie pojaśniał ani pociemniał, natomiast zrzut syfu i wody - bo tylko dla tego bawię się czasami w te klocki jest od miesiąca niesamowity... :song: Obserwujemy dalej. :)

 

PS. ''Grube ryby'' po zrobieniu tym woskiem czarnego Camaro 6.2 V8, z którego będzie niedługo relacja, na myjni mamroczą sobie pod nosem: ''Jak Crystal Rock...'' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.