Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

pojeździłem trochę, złapał mnie deszcz i muszę powiedzieć że Titanum nic sobie nie robi z tego że 45 minut po aplikacji wyjechał na ulicę :mrgreen kropelkuje, odpycha wodę ( maska błyskawicznie się suszy podczas jazdy)

 

BSD nie potrzebne :-]

 

To akurat normalne, że na początku ładnie odpycha, ale jest duża szansa, że się tym widokiem nie nacieszysz ;)

Chociaż bywało i tak, że potraktowany 'z buta' leżał dłużej niż muskany i dojrzewający ponad dobę w ciepłym garażu. Z woskami jak z kobitą, nie zrozumiesz :roll:

 

BSD tak czy siak warto dać po jakimś czasie z tego powodu, że łapie mniej syfu niż wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały byc inne pompki, więc i są - z końcówką 073 AR, z silnika 130KM (AWX, AVF itp) :

5gqu.jpg

a6uj.jpg

 

Do tego zakupiona uszczelka pod dekiel, czujnik cieczy i czujnik od wstecznego, bo przestała działac menda.

98x2.jpg

 

Teraz potrzebna chwila wolnego czasu na montażing, czyli coś z cyklu dosłownego "czekając na sobotę" ... :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było odrazu wrzucić IC przed programem;) Jak masz zdrowy motor to naprawde fajnie to będzie latać jak ktoś dobrze to zgra do siebie;) Dobrze, że odrazu wrzuciłeś wydajniejsze pompki bo seria to chyba tak do 150-155 KM będzie lała...

 

Kręć na 180 Dlaczego ? A to dlatego poniżej wykres...

835c771168191931m.jpg

 

W programie nic nie robione. Po prostu na spokojnie poświęcona godzinka aby odkręcić na 180 a nie jak było 225 czyli docisnąć mocniej pompki i proszę 6KM i 30Nm;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo i takie parametry jak na tym wykresie by mnie bardzo ucieszyły, gdybym uzyskał - okolice 170KM i moment ~~ 370Nm. :good: Też tak słyszałem i mi doradzano, żebym na 180 odkręcił, więc teraz nie wiem, teoretycznie 180 jest dla starszego typu pompek chyba ?! :o Seryjne pompki podobno mają wydajnośc coś koło 160KM, jak zdrowe to ~~ 170KM, u mnie wyszło 152KM z racji, że kuleją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kręć na 180 i już;) W nowszych autach z gruby Vag też kręcili na 180 w serwisach z tego co mi wiadomo;) Jak już wymieniasz to wrzuć nowe uszczelki pod każdą pompke;) 152 napewno ze względu na że słabo leją i nie dają rady więcej jak wrzucisz te od 130 i wydajniejszy IC to będzie poprawa;) Jak coś to pisz na priv nie będziemy zaśmiecać tematu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.