Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sucre, dziękuje , ale to zwykły rodzinny dupowóz . Większe mody przeprowadzone były i są w toku w tym

112ka.jpg

jesiennasesja4.jpg

Ostatni raz auto na ulicy było w 2011 roku , na chwile obecną stoi w garażu obok dwóch silników i w miare czasu coś się modzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, nie nie to nie to auto , ale tamto znane mi było , już niestety nie istnieje zostało rozbite . Moje auto nie miało nigdy takich kół . Ale jako jeden z pierwszych miałem kolorowe skręcane koła , pierwsze było MITO I a następnie widoczna wyżej Futura . Teraz w garażu leży już koło z bardzo wysokiej półki kół Japoński Work

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zrobiłem mycie, nalożyłem RainXa i anty parę jakąś końcówkę Autolandu.

Póżniej pomyślałem,że i Achillesem mogę przelecieć i FK 1000 nalożyłem na kilka elementów.

Fotka z telefonu,żeby nie było, że ściemniam. Przy okazji na zdjęciu odnalazła sie różowa mikrofibra, której wcześniej jakoś nie widziałem,hehe

dach.jpg.06fa8485d14ae298e84cd70646d8ecf5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umyłem i nałożyłem BSD, ale bez wosku i chyba coś nie poszło mi po myśli bo nie chciał się wypracować do końca :(

Ja się nie mogę coś przekonać do tego BSD. Jest jakiś taki drętwy i suchy. Lubię jak lakier jest śliski, a po nim jest tępy. I lubię jak produkt daje EFEKT wizualny, a po nim nie widać zbytnio efektu. Praca z nim mnie też rozczarowuje :/ Kropelkuje jedynie super, ale co komu po kropelkach? Kropelkowanie jest wręcz niepożądane, bo liczy się sheeting. Po prostu nie trafia do mnie ten produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umyłem i nałożyłem BSD, ale bez wosku i chyba coś nie poszło mi po myśli bo nie chciał się wypracować do końca :(

Ja się nie mogę coś przekonać do tego BSD. Jest jakiś taki drętwy i suchy. Lubię jak lakier jest śliski, a po nim jest tępy. I lubię jak produkt daje EFEKT wizualny, a po nim nie widać zbytnio efektu. Praca z nim mnie też rozczarowuje :/ Kropelkuje jedynie super, ale co komu po kropelkach? Kropelkowanie jest wręcz niepożądane, bo liczy się sheeting. Po prostu nie trafia do mnie ten produkt.

 

to nie temat o BSD, jest właściwy w dziale testy..btw żaden twój argument do mnie nie przemawia, no może poza brakiem dobrej śliskości jak to zwykle po innych qd bywa, ale też nie dramatyzowałbym w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem z grubsza silnik

 

Pięknie! :-]

 

Ja wczoraj:

-umyłam auto, na dwa wiadra, z nadkolami

-S-A-S na plastiki + carnauba glaze na lakier

-wymieniłam opony na zimowe, zabezpieczone wcześniej w SNB

-umyłam letnie, wywoskuję na lato

-odświeżyłam nanowycieraczkę na bocznych, uprzednio wtarłam Autoglym Glaspolish

 

Po wszystkim nie mogłam nawet na niego popatrzeć i się podlansować na drodze, bo pożyczyłam go mamie :cry: ( :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Hipoktotam, wszystko zalezy na co sie go psika. Robilem juz pare testow i sam mnie zaskoczyl. Ostatnio posmarowlaem auto Glasurem i po ok 24h psiknalem BSD zeby ta kanapka wytrzymala zime. Bylem strasznie zdzwiwiony jak pozniej dotykalem lakier, ktory byl normalnie sliski, zadnej tepoty. Po prostu ten QD przejmuje sliskosc od produktu pod spodem, nie dodajac jej od siebie. Takze niestety, dogorywajacych woskow i jalowej powierzchni po ipie BSD nie uczyni sliska.

 

Zeby bylo w temacie, dzis w planie mycie auta. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.