Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

fajnie teraz lampy wyglądają.. dla mnie mega kozackie są te z xenonem i ledami w AJ ;) mega są ;)

 

AFL - świetna sprawa... ale akurat w tej astrze nie mogłem jeszcze dopłacać za dodatki... ale na wiosnę zamawiam nową i tak myślę że 10 tyś dopłacę do paru gadżetów :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu AJ kupujesz ? zadowolony jesteś z niej ? często zmieniasz ;) ale i km widzę sporo latasz więc fura pewnie zarabia na siebie ;)

 

ja miałem AF, AG, AJ może w przyszłości..

 

co zrobić :)

 

krótko - aktualnie 143 tyś na liczniku, wymieniłem żarówkę, jedną świece żarową i wczoraj czyścili zawór od ciśnienia listwy wtryskowej bo czasem miała niestabilne obroty biegu jałowego(hehe i nadal ma). Aha i raz mi się wypieła kostka od poduszki powietrznej w fotelu - chyba sam niechcący przy sprzątaniu zaczepiłem. I co najważniejsze - wygląda dobrze i jeździ jak insgnia. Wcześniej też jeździłem astrą i to nawet dwiema - miałem Astrę 3 i to dwa razy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze mycie magifoam. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Bays wash na codzien jest zbyt mocny i zjada szybko wosk chociaż mocniej domywa. Magi niesamowicie długo sie utrzymuje na lakierze nawet w konsystencji mleka, niekoniecznie bitej smietany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbebeszyłem kolejny raz osprzęt silnika. Wyczyściłem rurkę koło EGR i sam zawór. Tyle sadzy jeszcze nie widziałem :mrgreen: Sam zawór nie wyglądał źle. Coś mi fota nie pykła :kox:

tluj.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Zostały jeszcze świece :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pre wash , 2 wiadra . Później dwie warstwy rain X'a na wszystkie szyby . I założyłem zimówki które juz czekały od 3 tygodni nasmarowane Coli 476s i Nielsen'em Brillance .Zimówki świeże z tego roku felgi też własnoręcznie pomalowane .

Bez fotek się nie liczy więc są ale robione pustym opakowaniem z Rain X'a ;)

b6b5.jpg

dt7p.jpg

hmei.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.