Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pajko u mnie jest 5x120. Cieszy mnie to że są w 18. Pająk nie obrażam się, każdy ma swój gust i swoją koncepcję, być może tak wygląda przez te rotory czarne. Mnie się podoba, choć nie ukrywam że na wiosnę rotory może będą w innym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to gangsterka jest teraz.

Co innego jak by to bylo zalozone na jakies 520 czy 523.

 

Tu jest konkretne V8, 540 na grubej feldze, wygląda kozak, auto kozak, tylny napęd.

Ja całkiem rozumiem stronę w którą idzie Sucre.

Chciał takie mieć i ma. I mi się to podoba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz używałem swojej własnej, niepożyczonej maszyny :mrgreen: :mrgreen:

To już wiadomo, dlaczego te wyprzedaże stuff'u były :lol::lol:

 

kamilek, pochwal się coś kupił? Jakiś Flex, BigFoot, Festool? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arti_r1, tak. wpadłem na pomysł żeby kupić pojeździć dwa miesiące i sprzedać....do tej pory włożyłem w to "hobby" trochę kasy i końca nie widać ;) rozłożyłem dwa miesiące temu i dopiero teraz mam czas żeby złożyć go w całość :D

 

nie wiem jeszcze nie składałem.

Rozglądałem się za xenonem ale nie mogę znaleźć nic konkretnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadłem na pomysł żeby kupić pojeździć dwa miesiące i sprzedać....do tej pory włożyłem w to "hobby" trochę kasy i końca nie widać

skądś to znam :P zabawka niezła, ale używana bez głowy potrafi zrobić niezły bałagan w życiu. Jakie tam masz żarówki, h3,h4 czy h7? albo może jakiś inny niestandardowy typ. Jeśli jakiś Hxx pakuj tani zestaw xenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.