Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Klapki wirowe już były na wykończeniu - one, jak i egr zostały wyłączone w sofcie. Z racji na sprzęgło zostało zdjęte trochę momentu, bo na 4 i 5 biegu ślizgało. Byliśmy autem na wadze, a w bagażniku był dokładany balast. 8-)

 

Klapy w DTH już wyłączają softowo? "Za moich czasów" nie robili jeszcze tego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo klapy, EGRy, DPFy da się wyłączyc w programie. 8-)

 

Artih JTD to nazwa przyjęta min. dla Fiata, CDTI - dla opla, a DTH to takie bardziej oznaczenie silnika. ;)

 

Jak masz na zimę stalówkę bez kołpaka to nic Ci nie zardzewieje

 

nie tak do końca, w tamtym roku miałem odnawiane stalówki przed zimą - piaskowane, malowane i po jednej zimie w tych takich rowkach felg porobiły się już rdzawe wżery, naloty, a w tym roku też zaopatrzyłem się w alu na zimę. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojak, jak byś mógł mi napisać nawet na PW gdzie te klapy wyłączają, to będę wdzięczny. Moje są zregenerowane, ale kiedyś pewnie znowu padną.

 

Artih , DTH to oznaczenie 150-konnego silnika w Oplu, czyli tego z klapami wirowymi :) Słabsze silniki ich nie miały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggot, Jak masz na zimę stalówkę bez kołpaka to nic Ci nie zardzewieje. Jak jest kołpak to doskonałe siedlisko rdzy.

 

A bierzesz pod uwagę otarcia stalówek ?

krawężnik/ktoś Ci czymś otrze, nawet zachaczenie kluczem przy przykręcaniu etc.

 

Wtedy rdza się pojawia tak szybko,

jak Tusk po premię ;)

 

 

Alu, to alu i tyle w temacie . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z19DTH dokładniej ,to 1,9M-Jet JTD 16V,w języku fiata ;)

Te klapy słyszałem,jak w BMW wywalają i zaślepiają ;)

Ja na szczęście mam Z19DT,więc spokój,EGR-a przyślepiłem blaszką z fiata,bo DPF wciąż siedzi 170kkm i ma się nie najgorzej,cykle co 800-900km,tylko auto gania praktycznie tylko w trasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.