Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

piotr13, Folia z szyb nie zniknie napewno, tylny lampion jest z pomaranczowym kierunkiem, wiec chyba slabo by to tu wygladalo, naklejki przeciez sa zaledwie dwie, no a odnosnieb "chinskich lamp przednich" to juz Cie koledzy uswiadomili. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojak Mistrz te felgi z bmw , golfik wygląda na nich super .

 

Odszczurzanie nowego auta . Na korektę lakieru już się szykuje i będzie to pierwsze auto na które położę jakąś powłokę .

 

Póki co 3h mycia auta na kacu :D

DSC_0808_zps7a62e672.jpg

DSC_0817_zpsbc2b8534.jpg

DSC_0819_zps79130096.jpg

 

to na nim leży

DSC_0824_zps4428d1a7.jpg

 

DSC_0851_zps8784ba15.jpg

DSC_0846_zpsd603d473.jpg

DSC_0844_zps75c68cf9.jpg

DSC_0832_zpsae120645.jpg

 

Kolor w słońcu jest brązowy a w cieniu czarny

DSC_0828_zps1afcda43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założony komplet tarcz,klocków przód (EBC + Green Stuff) + komplet tarcz,klocków tył (ATE + EBC Standard),docieramy i zobaczymy co są warte klocki za 400zł :-]

nie mogę narzekać na te klocki (GS), spisują się lepiej niż seria na tarczach zimmer'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HubertRinkon, miałem właśnie się upewniać, chwal się co tam więcej siedzi :-]

 

A w temacie. Od środy jeździłem mamowozem. Niby bidy nie ma, ale jakiekolwiek przyspieszanie/wyprzedzanie kończy się : eeee... w sumie to mi się nie spieszy i rezygnacja :mrgreen: Dziś już nie wytrzymałem, przemyłem, a potem wysuszyłem :evil:

 

IMG_5282.jpg

 

IMG_5283.jpg

 

IMG_5284.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HubertRinkon, Wnętrze.. :oops::good: Uwielbiam ten kolor.

 

A ja ogarnąłem ciut przed zimą. Liznąłem lakier FG400 i białą Flexi, na to zmywacz sylikonowy, Cherry na maszynie i FK. Na felgach Sonax a na oponach Endurance :P

 

wkvv.jpg

y0dk.jpg

bcs3.jpg

51cq.jpg

 

a tak lakier rosi

 

e2xq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liznąłem lakier FG400 i białą Flexi, na to zmywacz sylikonowy, Cherry na maszynie

 

i co nie zostawiłeś hologramów ?? po fg400 wypadło by chociaż 2500 liznąć ;) cherry to pewnie zamaskowało hologramy niż je osunęło.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfelek, Odtłuszczałem na początku Ipą z APC a później zmywaczem sylikonowym i nie zostało nic.

Inna sprawa że swirli i tak jest, bo FG400 + biały pad nie robią wrażenia na tym lakierze :dontknow:

 

Przy korekcie trzeba będzie grać futrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfelek, Odtłuszczałem na początku Ipą z APC a później zmywaczem sylikonowym i nie zostało nic.

Inna sprawa że swirli i tak jest, bo FG400 + biały pad nie robią wrażenia na tym lakierze :dontknow:

 

a czym dokonywałeś inspekcji ?? led ? halogen ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekontaminacja, glinkowanie, poler ręczny, colli 476. słowem - przygotowania do zimy (choć dla tego samochodu to akurat wstawienie do garażu i wyjazd na wiosnę).

 

dziś do polerki użyłem pada z mikrofibry zamiast tricolora. bez problemu usunąłem wżer po ptasiej bombie, którego tricolorem nie mogłem wyprowadzić, w ogóle znacznie mocniejsze cięcie. obserwowaliście coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.