Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Pimps, A możno foto z puszki ? Nie od dzisiaj wiadomo, że w PSie nawet największego trupa można wyciągnać by wyglądał jak by jutro miał wyjechać z salonu. Co nie zmienia faktu, że KIA pod względem "dizajnu" bardzo się zmieniła, na plus jak dla mnie. ;)

 

Zdjęcia robione w RAW więc wywołane przy pomocy PS-owego Camera Raw. Nic tutaj nie modziłem jedynie tylko lekko skontrastowane i ściągnięte światło bo słońce było mocne i podostrzone po zmniejszeniu. Tak czy siak w linku poniżej można pobrać fotę w oryginale z puszki jak ktoś będzie chciał więcej nie ma sprawy.

 

www.sapeta.pl/kia/SAP4523.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pimps, Fajna Kijanka :good:

Ale tą czerwoną nalepkę z tylej klapy bym zdjął ;) Z tego co wiem, nie powoduje to utraty gwarancji na samochód :D

Jaką masz nawigację, bo uchwyt jakiś podobny do mojego.

 

Co do tej naklejki już 2 razy się do niej przymierzałem ale tak franca mocno siedzi że się boję żeby nie uszkodzić lakieru. Muszę zakupić cienką żyłkę i spróbować nią zadziałać. Co do nawigacji to stary model paroletni firmy Pentagram Nomad P5210.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jak kupowałem to sprawdzałem, oglądałem uchwyt pod względem stabilności i jakości - mój wyglądał OK. Dlatego, że podobno wtedy były problemy z tymi uchwytami i występowały w dwóch wersjach.

Ja go skręciłem i staram się nie ruszać - trzyma się stabilnie.

Tylko mi się ten dzyndzel od przyssawki prawie już urywał, bo ja za każdym razem chowam całą nawigację wraz z uchwytem, bo mi to szybciej szło niż wyciąganie samego urządzenia ;)

Kiedyś mi odpadała od szyby ale umyłem przyssawkę magiczną gąbką i już długo spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupowałem prze Internet więc nie miałem takiej możliwości aby sprawdzić. Nie ma się co martwić teraz można za 200 zł kupić coś niezłego więc jak się rozpadnie to będę myślał nad całkiem nową. Nie zaśmiecajmy tematu bo to nie elegancko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oczy rzucają się gumowe dywaniki jakoś nie pasują,

ogólnie autko :good:

co do naklejek to u siebie wszystkie wywaliłem z szyb również przy pierwszym myciu "posalonowym" :D

 

Co do gumowych dywaników to przez lenistwo gdyż mam też materiałowe ale przy nich jest zawsze więcej pracy. Może w przyszłym roku po zimie założę ale na razie tak mi wygodniej.

Aha, tylnej naklejki już nie ma właśnie ją przed chwilą usunąłem :)

 

[ Dodano: 21 Sierpień 2013, 09:16 ]

Sparco - bardzo dzięki

 

[ Dodano: 21 Sierpień 2013, 09:17 ]

Chabsu - no to teraz będą mnie brali za tajniaka hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciastek, to ci powiem lepszego hita. Przypomniałem sobie rano że jak odbierałem auto dostałem właśnie dodatkowo dywanik gumowe i jeszcze jedne nowe dywaniki materiałowe. I właśnie pod odgruzowaniu jednej z szaf znalazłem całkowicie nowiutkie dywaniki materiałowe. Ale tak czy siak dopiero założę je w przyszłym roku na wiosnę a teraz pomęczę jeszcze te gumiaki bo nie są zniszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pimps,

A jak się czujesz w związku z R-1234yf i koniecznością ew. dobicia kiedyś klimy? :o

 

Jak kupowałem auto to nie miałem pojęcia że będzie z nowym czynnikiem, nawet o tym nie wiedziałem że został wprowadzony nowy czynnik. No co? już po fakcie a teraz czekam aż przyjdzie ten czas i będę musiał słono zapłacić. Najgorsze jest to że nie wyobrażam sobie jazdy bez klimy. Od 1996 roku mam auta z klimą i jeż się do niej przyzwyczaiłem. Aha szkoda że przypomniałeś mi o tym smutnym fakcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzisiaj a w tamtym tygodniu i nie przy swoim tylko przy kilku autkach ;)

Pojechalem na urlop do mojego ojca chrzestnego na mazury do Jabłonki ;) po przyjechaniu ukazalo sie jego F30 ktoro kompletnie nie mialo woksu i bylo brudne w srodku i na zewnatrz :( wiec zabralem sie do roboty gdyz wzialem calkiem przypadkiem swoj ekwipunek :evil:

nastepnie skusili sie jego synowie ktorzy tez maja F30 oraz doszedl do trzech F30'estek Mercedes Viano i na zakonczenie szybkie ogarniecie Nissana Micry ;)

 

Pogladowe foto ;)

 

1230012_409947379125491_2105514316_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, co na oponach?

 

Megs Endurance. Ale juz mi sie nudzi troche. Jutro bede miec 4nano Tire Shine. Zobaczymy :)

 

Dziś bawiłem się kółkami w oczekiwaniu na alusy ;) [/url]

Gratuluję :)

 

kolega widze Będzin ? Zapraszam na wspolne picowania na myjce za biedronką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pimps,

A jak się czujesz w związku z R-1234yf i koniecznością ew. dobicia kiedyś klimy? :o

 

Jak kupowałem auto to nie miałem pojęcia że będzie z nowym czynnikiem, nawet o tym nie wiedziałem że został wprowadzony nowy czynnik. No co? już po fakcie a teraz czekam aż przyjdzie ten czas i będę musiał słono zapłacić. Najgorsze jest to że nie wyobrażam sobie jazdy bez klimy. Od 1996 roku mam auta z klimą i jeż się do niej przyzwyczaiłem. Aha szkoda że przypomniałeś mi o tym smutnym fakcie :)

 

Myślę, że póki co nie ma się co martwić :) Klima w nowym aucie z 5 lat bez dobijania powinna chyba wytrzymać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pimps,

A jak się czujesz w związku z R-1234yf i koniecznością ew. dobicia kiedyś klimy? :o

 

Jak kupowałem auto to nie miałem pojęcia że będzie z nowym czynnikiem, nawet o tym nie wiedziałem że został wprowadzony nowy czynnik. No co? już po fakcie a teraz czekam aż przyjdzie ten czas i będę musiał słono zapłacić. Najgorsze jest to że nie wyobrażam sobie jazdy bez klimy. Od 1996 roku mam auta z klimą i jeż się do niej przyzwyczaiłem. Aha szkoda że przypomniałeś mi o tym smutnym fakcie :)

 

Myślę, że póki co nie ma się co martwić :) Klima w nowym aucie z 5 lat bez dobijania powinna chyba wytrzymać ;)

 

Miejmy nadzieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro bede miec 4nano Tire Shine. Zobaczymy :)

Będziesz pan zadowolony :mrgreen:

 

Domel, gdzie i kiedy to pucowanko pod biedronką? Podjechał bym i wypróbował Enduranca na jednej oponce jeśli użyczysz oczywiście. :|

 

Jakiś mini spocik na szybko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Jutro bede miec 4nano Tire Shine. Zobaczymy :)

Będziesz pan zadowolony :mrgreen:

 

Domel, gdzie i kiedy to pucowanko pod biedronką? Podjechał bym i wypróbował Enduranca na jednej oponce jeśli użyczysz oczywiście. :|

 

Jakiś mini spocik na szybko?

 

Mówisz i masz. Ogolnie ogarniamy kilka myjni w okolicy ale ta w Bedzinie jest najlepsza. Duzy parking, świety spokoj, wiadereczka w uzyciu:)

 

https://www.google.pl/maps/preview#!dat ... !2e0&fid=5

 

https://www.google.pl/maps/preview#!q=5 ... 17b1&fid=7

 

Wenciu poleca jeszcze myjnie na mikołajczyka w Sosnowcu. i tam tez mozemy sie kiedy spiknac :)

 

Spoko, pokazesz mi jak wydajnie 4nano uzyc bo z moimi grubymi palcami wypsikalbym cala buteleczka na jedno kolo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.